Gå til hovedindhold

Crestron Electronics Crestron AM3-111-I KIT, Desktop, Sort, Plast, PoE, Strøm, Status, CE, IC, FCC Part 15 Class B, 3840 x 2160 pixel

Pris fra 13.692 krtil 13.825 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (1% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Crestron AM3-111-I KIT, Desktop, Sort, Plast, PoE, Strøm, Status, CE, IC, FCC Part 15 Class B, 3840 x 2160 pixel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13692 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Crestron AM3-111-I KIT, Desktop, Sort, Plast, PoE, Strøm, Status, CE, IC, FCC Part 15 Class B, 3840 x 2160 pixel
13.692 kr
Til butik
Crestron AM3-111-I KIT, Desktop, Sort, Plast, PoE, Strøm, Status, CE, IC, FCC Part 15 Class B, 3840 x 2160 pixel billede

Produktspecifikationer

Mærke: Crestron
Kategori: Projektor tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: AM3-111-I KIT
EAN: 8592978553371
Varenr.: 20347483
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Crestron AirMedia Series 3 AM3-111-I KIT Præsentationscontrollersæt
13.693 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Crestron Electronics Crestron AirMedia Series 3 AM3-111-I KIT
13.825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crestron AM3-111-I KIT, Desktop, Sort, Plast, PoE, Strøm, Status, CE, IC, FCC Part 15 Class B, 3840 x 2160 pixel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Crestron AM3-111-I KIT, Desktop, Sort, Plast, PoE, Strøm, Status, CE, IC, FCC Part 15 Class B, 3840 x 2160 pixel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK13.692 kr13.692 krKøb
2CompuMail DK13.693 kr13.693 krKøb
3Proshop DK13.825 kr13.825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Crestron AM3-111-I KIT, Desktop, Sort, Plast, PoE, Strøm, Status, CE, IC, FCC Part 15 Class B, 3840 x 2160 pixel

PriceData har fulgt prisen på Crestron AM3-111-I KIT, Desktop, Sort, Plast, PoE, Strøm, Status, CE, IC, FCC Part 15 Class B, 3840 x 2160 pixel i 161 dage. Laveste pris i perioden er 13.692 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 15.729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13.886 kr.

Den nuværende pris på 13.692 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Crestron AM3-111-I KIT, Desktop, Sort, Plast, PoE, Strøm, Status, CE, IC, FCC Part 15 Class B, 3840 x 2160 pixel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Crestron AM3-111-I KIT, Desktop, Sort, Plast, PoE, Strøm, Status, CE, IC, FCC Part 15 Class B, 3840 x 2160 pixel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202613.692 kr62 kr (0%)
28. maj 202613.754 kr1 kr (0%)
27. maj 202613.755 kr61 kr (0%)
26. maj 202613.816 kr1 kr (0%)
25. maj 202613.817 kr20 kr (0%)
24. maj 202613.837 kr8 kr (0%)
23. maj 202613.829 kr11 kr (0%)
22. maj 202613.840 kr27 kr (0%)
20. maj 202613.813 kr8 kr (0%)
14. maj 202613.805 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret