Gå til hovedindhold

Creative Zen Air Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid

CreativeHovedtelefoner og headsetEAN: 5390660196256
Pris fra 299 krtil 699,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 400,95 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 7. maj

Sammenlign priser på Creative Zen Air Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Zen Air Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
299 kr
Til butik
Creative Zen Air Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid billede

Produktinformation

Creative Zen Air Pro - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 51EF1090AA001
EAN: 5390660196256
Varenr.: 1002301741
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Zen Air Pro
391 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Creative Zen Air Pro in-ears, sort
693 kr
Til butik
Creative Zen Air Pro in-ears, sort billede

Produktinformation

Lette, ægte trådløse, svedsikre in-ears med Bluetooth LE-lyd, Creative Zen Air Pro sætter en ny standard for fordybende lyd med Bluetooth® LE Audio, den næste generation af trådløs lydstreaming, som giver en uafbrudt, forsinkelsesfri lydoplevelse, der ikke ligner nogen anden. De ægte trådløse hovedtelefoner har op til 33 timers samlet spilletid, 10 mm førsteklasses dynamiske drivere, klassisk Bluetooth 5.3 med AAC-lydkodec og meget mere for en fordybende lydoplevelse. De har også aktiv støjreduktion, Ambient-tilstand og IPX5-svedmodstand. NEXT-GEN BLUETOOTH LE AUDIO - Med Bluetooth 5.3 LE Audio, højkvalitets LC3+ (ULL), LC3, AAC og SBC audio codecs leverer Creative Zen Air Pro fyldig og uafbrudt lydstreaming hele dagen, STØJKONTROLFUNKTIONER - Hør, hvad du vil, med aktiv støjreduktion og omgivelsestilstand, LÆNGERE BATTERILEVETID - Op til 9 timers spilletid på en enkelt opladning og op til 33 timers samlet spilletid med et fuldt opladet etui. 6 MIKROFONER GIVER EN ULTRAKLAR OPKALDSOPLEVELSE - Creative Zen Air Pro er også yderligere forbedret med avanceret AI-drevet Deep Neural Network (DNN). KRAFTIG LYD MED IPX5 RATING - Udstyret med 10 mm dynamiske drivere, der følger dig gennem din træning i fitnesscentret eller din udendørs løbetur, NEMT MED INTUITIVE TOUCH-KONTROLER - Ørepropperne sidder behageligt i øret, og touch-sensorerne reagerer intuitivt på dine tryk-kommandoer. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Creative
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 5390660196256
Varenr.: D28373
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative - Zen Air Pro In-ears, Black
699,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Zen Air Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Zen Air Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK299 kr299 krKøb
2Proshop DK391 kr430 krKøb
3Teknikproffset DK693 kr742 krKøb
4Gucca.dk699,95 kr699,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Zen Air Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid

PriceData har fulgt prisen på Creative Zen Air Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid i 138 dage. Laveste pris i perioden er 289 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 492 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Creative Zen Air Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Creative Zen Air Pro Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026299 kr5 kr (2%)
26. maj 2026294 kr4 kr (1%)
23. maj 2026298 kr4 kr (1%)
20. maj 2026294 kr4 kr (1%)
14. maj 2026298 kr7 kr (2%)
12. maj 2026291 kr8 kr (3%)
9. maj 2026299 kr1 kr (0%)
8. maj 2026298 kr9 kr (3%)
7. maj 2026289 kr4 kr (1%)
6. maj 2026293 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret