Gå til hovedindhold

Creative Sound Blaster GS3 - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - USB - 12 Watt (Total) - hvid

CreativeHøjttalereEAN: 5390660196645
Pris fra 386 krtil 519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Creative Sound Blaster GS3 - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - USB - 12 Watt (Total) - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 386 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Sound Blaster GS3 Soundbar Hvid
386 kr
Til butik
Creative Sound Blaster GS3 Soundbar Hvid billede

Produktinformation

Creative Sound Blaster GS3 - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - USB - 12 Watt (Total) - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 51MF8465AA002
EAN: 5390660196645
Varenr.: 1003362379
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Sound Blaster GS3 - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - USB - 12 Watt (Total) - hvid
395 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Sound Blaster GS3 - White - 2.0 Kanal - Hvid
-14%429 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creative Sound Blaster GS3 - White - 2.0 Kanal - Hvid billede

Produktinformation

SOUND BLASTER GS3 Den kompakte Sound Blaster GS3 er et trin op fra dine indbyggede højttalere i din stationære eller bærbare computer, og du får et fordybende lydbillede med en udtalt bas, der er større end dens størrelse. Din lydoplevelse bliver også levende med SuperWide - teknologi, der er udviklet til at give den ultimative film- og gaming-oplevelse. LYS DIN LYD OP - Med soundbaren får du flere avancerede lysindstillinger: Chasers, Aurora, Peak Meter, Glowing, Wave og Cycle, som er perfekte til at skabe den rette stemning. KRAFTFULD LYD - Nyd en akustisk effekt på op til 24 W peak med racetrack-drivere i fuld rækkevidde og indbygget portrør. FORBEDRET MED SUPERWIDE -TEKNOLOGI - Træd ind i et fordybende lydbillede med en udtalt bas, der er større end sin størrelse. Nyd en biograflignende oplevelse i dit eget hjem, med en forbløffende bred lydoplevelse på et øjeblik. FLEKSIBLE TILSLUTNINGSMULIGHEDER - Disse muligheder spænder fra USB-C, AUX-in-kabel til trådløs Bluetooth 5.4! Du kan også tilslutte hovedtelefoner direkte til soundbaren via hovedtelefonudgangen. KOMPAKT DESIGN OG NEM BETJENING - Sound Blaster GS3 har et raffineret, helt sort design, der nemt matcher enhver opsætning og passer perfekt under din pc-skærm. Designet med brugervenlighed i tankerne er lydstyrke- og funktionsknapperne bekvemt placeret på siden af soundbaren for nem adgang og problemfri kontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Creative
Kategori: Hoejttalere PC
Artikel nr.: 51MF8465AA002
EAN: 5390660196645
Varenr.: 3387271
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Creative Sound Blaster GS3 Gaming Soundbar - Hvid
449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Sound Blaster GS3 Soundbar Hvid
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Sound Blaster GS3 - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - USB - 12 Watt (Total) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Sound Blaster GS3 - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - USB - 12 Watt (Total) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK386 kr386 krKøb
2CS MEGASTORE DK395 kr434 krKøb
3Proshop DK429 kr468 krKøb
4Av-Cables DK449 kr449 krKøb
5Ultrashop519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Sound Blaster GS3 - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - USB - 12 Watt (Total) - hvid

PriceData har fulgt prisen på Creative Sound Blaster GS3 - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - USB - 12 Watt (Total) - hvid i 168 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 422 kr.

Den nuværende pris på 386 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Creative Sound Blaster GS3 - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - USB - 12 Watt (Total) - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Creative Sound Blaster GS3 - Lydbar - til PC - trådløs - Bluetooth - USB - 12 Watt (Total) - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026386 kr6 kr (2%)
23. maj 2026392 kr1 kr (0%)
20. maj 2026393 kr1 kr (0%)
18. maj 2026394 kr1 kr (0%)
16. maj 2026395 kr3 kr (1%)
15. maj 2026398 kr1 kr (0%)
14. maj 2026399 kr1 kr (0%)
5. maj 2026400 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026402 kr97 kr (19%)
22. apr. 2026499 kr36 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret