Gå til hovedindhold

Creative Sound Blaster GC7 - Lydkort - 24 bit - 192 kHz - 116 dB SNR - stereo - USB-C 3.0

CreativeComputerkomponenterEAN: 5390660194450
Pris fra 1.061 krtil 1.399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 338 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 827 kr 6. maj

Sammenlign priser på Creative Sound Blaster GC7 - Lydkort - 24 bit - 192 kHz - 116 dB SNR - stereo - USB-C 3.0 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1061 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Sound Blaster GC7 USB-C 3.0 Ekstern
1.061 kr
Til butik
Creative Sound Blaster GC7 USB-C 3.0 Ekstern billede

Produktinformation

Creative Sound Blaster GC7 - Lydkort - 24 bit - 192 kHz - 116 dB SNR - stereo - USB-C 3.0

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 70SB185000000
EAN: 5390660194450
Varenr.: 1000753876
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Sound Blaster GC7 - Lydkort - 24 bit - 192 kHz - 116 dB SNR - stereo - USB-C 3.0
1.107 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Sound Blaster GC7
1.107 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Creative - Sound Blaster GC7 Next Gen Gaming USB Soundcard Lydkort - GEEKD.dk
1.359 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB lydkort Creative Sound Blaster GC7 7.1-kanaler
1.379 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB lydkort Creative Sound Blaster GC7 7.1-kanaler
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Sound Blaster GC7 - Lydkort - 24 bit - 192 kHz - 116 dB SNR - stereo - USB-C 3.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Sound Blaster GC7 - Lydkort - 24 bit - 192 kHz - 116 dB SNR - stereo - USB-C 3.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.061 kr1.061 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.107 kr1.107 krKøb
3Proshop DK1.107 kr1.107 krKøb
4Geekd1.359 kr1.359 krKøb
5Boligcenter DK1.379 kr1.379 krKøb
6Vivas DK1.399 kr1.478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Sound Blaster GC7 - Lydkort - 24 bit - 192 kHz - 116 dB SNR - stereo - USB-C 3.0

PriceData har fulgt prisen på Creative Sound Blaster GC7 - Lydkort - 24 bit - 192 kHz - 116 dB SNR - stereo - USB-C 3.0 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 827 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 1.061 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 911 kr.

Den nuværende pris på 1.061 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 28% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Creative Sound Blaster GC7 - Lydkort - 24 bit - 192 kHz - 116 dB SNR - stereo - USB-C 3.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Creative Sound Blaster GC7 - Lydkort - 24 bit - 192 kHz - 116 dB SNR - stereo - USB-C 3.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.061 kr75 kr (8%)
27. maj 2026986 kr5 kr (1%)
22. maj 2026981 kr19 kr (2%)
21. maj 20261.000 kr96 kr (11%)
16. maj 2026904 kr4 kr (0%)
15. maj 2026900 kr4 kr (0%)
14. maj 2026904 kr4 kr (0%)
13. maj 2026900 kr36 kr (4%)
8. maj 2026864 kr36 kr (4%)
7. maj 2026828 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret