Gå til hovedindhold

2direct LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1 Soundeffects - Lydkort - USB 2.0

2directComputerkomponenterEAN: 4052792004212
Pris fra 59 krtil 368 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 309 kr (84% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1 Soundeffects - Lydkort - USB 2.0 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1 Soundeffects - Lydkort - USB 2.0
59 kr
Til butik
LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1 Soundeffects - Lydkort - USB 2.0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: 2direct
Kategori: Lydkort
Farve: 2
Artikel nr.: UA0078
EAN: 4052792004212
Varenr.: 871044
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1
59 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LogiLink USB Soundcard Virtual 7.1 Soundeffects USB 2.0 Ekstern
60 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB sound card with Virtual 7.1 sound effects
368 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1 Soundeffects - Lydkort - USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1 Soundeffects - Lydkort - USB 2.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb
2Proshop DK59 kr98 krKøb
3CompuMail DK60 kr60 krKøb
4INphone.dk368 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1 Soundeffects - Lydkort - USB 2.0

PriceData har fulgt prisen på LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1 Soundeffects - Lydkort - USB 2.0 i 137 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1 Soundeffects - Lydkort - USB 2.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for LogiLink USB Soundcard with Virtual 7.1 Soundeffects - Lydkort - USB 2.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202659 kr1 kr (2%)
2. mar. 202660 kr3 kr (5%)
1. mar. 202657 kr3 kr (5%)
21. feb. 202660 kr2 kr (3%)
16. jan. 202662 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret