Gå til hovedindhold

Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - hvid

CreativeElektronikEAN: 5390660196515
Pris fra 412 krtil 549 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 364 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 412 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Pebble Pro 2.0-kanal Højttalere Hvid
412 kr
Til butik
Creative Pebble Pro 2.0-kanal Højttalere Hvid billede

Produktinformation

Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 watt (Total) - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 51MF1710AA003
EAN: 5390660196515
Varenr.: 1003088282
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - hvid
412 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC højttalere Creative Pebble Pro 2.0 - hvid
-21%449 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC højttalere Creative Pebble Pro 2.0 - hvid billede

Produktinformation

Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - hvidGenereltDesignegenskaber: Vinklet designEgenskaber: Sound Blaster-surroundteknologiryd dialogBassFlex-teknologiFås i farverne: HvidIndelukkedesign: Passiv radiatorLys: RGB-belysningProdukttype: Højttalere - til PC - 2.0-kanalHøjttalersystemBluetooth audiocodec: SBCBluetooth-profiler: Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Headset Profile (HSP)Forstærker: IntegreretFrekvensrespons: 80 - 20000 HzGrænsefladetype: USBHøjttalertype: AktivInterface: Bluetooth 5.3Kontroller: LydstyrkekildekontaktlystilstandLøbende strøm for audiosystem (Samlet): 30 WattMedietype: 2 højttalereSignalstøjforhold: 75 dBSpidsstrøm for audiosystem (Samlet): 60 WattTransmissionsområde: 10 mHøjttalersystemdetaljerDriverdetaljer: Højttaler: full-range driver - 2.25"TilslutningerForbindelsestype: Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) | USB (24 pin USB-C) | USB-C (kun strøm) (24 pin USB-C)DiverseUdstyr inkluderet:

Produktspecifikationer

Kategori: PC højtalere
Vægt: 1.13g
EAN: 5390660196515
Varenr.: 1983475
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC højttalere Creative Pebble Pro 2.0 - hvid
-20%469 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Pebble Pro 2.0-kanal Højttalere Hvid
479 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Creative Pebble Pro 2.0 computerhøjttalere - Hvid
549 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Pebble Pro - White - Bluetooth - 2.0 Kanal - Sort
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK412 kr412 krKøb
2CS MEGASTORE DK412 kr451 krKøb
3Boligcenter DK449 kr449 krKøb
4Vivas DK469 kr538 krKøb
5Ultrashop479 kr479 krKøb
6Av-Cables DK549 kr549 krKøb
7Proshop DK549 kr588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - hvid

PriceData har fulgt prisen på Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - hvid i 156 dage. Laveste pris i perioden er 364 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 493 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 407 kr.

Den nuværende pris på 412 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Creative Pebble Pro - Højttalere - til PC - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - USB - 30 Watt (Total) - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026412 kr1 kr (0%)
29. maj 2026411 kr3 kr (1%)
26. maj 2026408 kr4 kr (1%)
25. maj 2026404 kr34 kr (8%)
24. maj 2026438 kr30 kr (7%)
23. maj 2026408 kr4 kr (1%)
18. maj 2026404 kr3 kr (1%)
17. maj 2026407 kr7 kr (2%)
16. maj 2026400 kr3 kr (1%)
15. maj 2026403 kr28 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret