Gå til hovedindhold

CREATIVE COLLECTION Laval pyntepude, kvadratisk - blå bomuld (L50xB50)

Creative CollectionMøblerEAN: 5711173347308
Pris fra 289 krtil 409 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 268 kr 18. mar.

Sammenlign priser på CREATIVE COLLECTION Laval pyntepude, kvadratisk - blå bomuld (L50xB50) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CREATIVE COLLECTION Laval Pude, Blå, Bomuld
289 kr
Til butik
CREATIVE COLLECTION Laval Pude, Blå, Bomuld billede

Produktspecifikationer

Kategori: Puder & Betræk
Farve: 2
Artikel nr.: 82066536
EAN: 5711173347308
Varenr.: 25838425
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Collection - Laval Pude - Blå - Bomuld - 50x50 Cm
289,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Laval Pude, Blå, Bomuld, L50xW50 cm
-23%306 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Laval Pude, Blå, Bomuld, L50xW50 cm billede

Produktinformation

Laval Puden fra Creative Collection er lavet af bomuld med fyld af polyester. Forsiden er dekoreret med bladmotiv og broderede detaljer, mens bagsiden er i blå bomuld. Puden har let struktur og en smal frynsekant.

Produktspecifikationer

Farve: Blå
EAN: 5711173347308
Varenr.: BLO82066536
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
CREATIVE COLLECTION Laval pyntepude, kvadratisk - blå bomuld (L50xB50)
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CREATIVE COLLECTION Laval pyntepude, kvadratisk - blå bomuld (L50xB50) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CREATIVE COLLECTION Laval pyntepude, kvadratisk - blå bomuld (L50xB50) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK289 kr328 krKøb
2Gucca.dk289,95 kr289,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop306 kr306 krKøb
4Boboonline.dk409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CREATIVE COLLECTION Laval pyntepude, kvadratisk - blå bomuld (L50xB50)

PriceData har fulgt prisen på CREATIVE COLLECTION Laval pyntepude, kvadratisk - blå bomuld (L50xB50) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 298 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for CREATIVE COLLECTION Laval pyntepude, kvadratisk - blå bomuld (L50xB50). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for CREATIVE COLLECTION Laval pyntepude, kvadratisk - blå bomuld (L50xB50) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026289 kr
5. maj 2026289,95 kr
3. maj 2026289 kr
2. maj 2026289,95 kr
30. apr. 2026289 kr
21. apr. 2026289,95 kr
20. apr. 2026290 kr
14. apr. 2026289,95 kr
13. apr. 2026290 kr
27. mar. 2026289,95 kr1,05 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret