Gå til hovedindhold

Bloomingville - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm

BloomingvilleMøblerEAN: 5711173317233
Pris fra 2.699 krtil 3.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.100 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE HAZEM SKAB FYRRETRÆ SORT - 122
-33%2.699 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BLOOMINGVILLE HAZEM SKAB FYRRETRÆ SORT - 122 billede

Produktinformation

Hazem Skabet fra Creative Collection / Bloomingville, er et dekorativt og praktisk skab designet i et karakterfuldt og charmerende patineret look i sorte og brune farver. Glasdørene gør den perfekt til dekoration. Perfekt til at tilføje personlighed til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bloomingville
EAN: 5711173317233
Varenr.: 72542
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Collection - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ
-30%2.799 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Creative Collection - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ billede

Produktinformation

Hazem Skab fra Creative Collection - Dekorativt og funktionelt! Hazem Skabet fra Creative Collection kombinerer praktisk opbevaring med en charmerende æstetik. Med sit patinerede look i sorte og brune nuancer tilføjer skabet personlighed og karakter til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5711173317233
Varenr.: 49534686560586
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm
-13%3.460 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm billede

Produktinformation

Hazem Skabet fra Creative Collection er et dekorativt og praktisk skab designet i et karakterfuldt og charmerende patineret look i sorte og brune farver. Glasdørene gør den perfekt til dekoration. Perfekt til at tilføje personlighed til køkkenet, hjemmeko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Sort
EAN: 5711173317233
Varenr.: BLO82064056
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Skab "Hazem" fyrretræ m/ glaslåger - Bloomingville H: 122
3.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hoejgaardbrugskunst.dk2.699 kr2.699 krKøb
2Bolig & Haven2.799 kr2.799 krKøb
3Rikki Tikki Shop3.460 kr3.460 krKøb
4Mostersskur.dk3.799 kr3.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 2.652 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.731 kr.

Den nuværende pris på 2.699 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Bloomingville - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Bloomingville - Hazem Skab, Sort, Fyrretræ, L81xH122xW22 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. mar. 20262.699 kr100 kr (4%)
21. mar. 20262.799 kr100 kr (4%)
17. mar. 20262.699 kr100 kr (4%)
16. mar. 20262.799 kr100 kr (4%)
23. jan. 20262.699 kr100 kr (4%)
21. jan. 20262.799 kr100 kr (4%)
20. dec. 20252.699 kr47 kr (2%)
19. dec. 20252.652 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret