Gå til hovedindhold

CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - Intel/AMD - 420 mm radiator - sort

ARCTICComputerkomponenterEAN: 4895265000348
Pris fra 660 krtil 936 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 276 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 635 kr 28. apr.

Sammenlign priser på CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - Intel/AMD - 420 mm radiator - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 660 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic Liquid Freezer III Pro 420 Intel/AMD Vandkøler
660 kr
Til butik
Arctic Liquid Freezer III Pro 420 Intel/AMD Vandkøler billede

Produktinformation

Arctic Liquid Freezer III Pro 420 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 420 mm - (for: AM4, LGA1700, AM5, LGA1851) - sort

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFRE00181A
EAN: 4895265000348
Varenr.: 1003479724
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - Intel/AMD - 420 mm radiator - sort
-11%749 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - Intel/AMD - 420 mm radiator - sort
-10%769 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic Liquid Freezer III Pro 420 Intel/AMD Vandkøler
799 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arctic Liquid Freezer Iii Pro 420 Væskekølingssæt Sort
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - Intel/AMD - 420 mm radiator - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - Intel/AMD - 420 mm radiator - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK660 kr660 krKøb
2Boligcenter DK749 kr749 krKøb
3Vivas DK769 kr838 krKøb
4Ultrashop799 kr799 krKøb
5Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - Intel/AMD - 420 mm radiator - sort

PriceData har fulgt prisen på CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - Intel/AMD - 420 mm radiator - sort i 129 dage. Laveste pris i perioden er 635 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 930 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 759 kr.

Den nuværende pris på 660 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - Intel/AMD - 420 mm radiator - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for CPU vandkøler ARCTIC Liquid Freezer III Pro 420 - Intel/AMD - 420 mm radiator - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026660 kr6 kr (1%)
29. maj 2026654 kr7 kr (1%)
27. maj 2026661 kr6 kr (1%)
26. maj 2026655 kr7 kr (1%)
25. maj 2026662 kr6 kr (1%)
24. maj 2026656 kr7 kr (1%)
23. maj 2026663 kr6 kr (1%)
22. maj 2026657 kr6 kr (1%)
21. maj 2026651 kr6 kr (1%)
20. maj 2026657 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret