Gå til hovedindhold

CORSAIR Vengeance RGB PRO - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

CorsairRAMEAN: 0843591075381
Pris fra 1.407 krtil 2.018 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 611 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.192 kr 25. mar.

Sammenlign priser på CORSAIR Vengeance RGB PRO - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1407 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
1.407 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance RGB PRO - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CMW16GX4M2C3200C16
EAN: 0843591075381
Varenr.: 993370946
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR Vengeance RGB PRO - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort
1.407 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Corsair Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
1.455 kr
Til butik
Corsair Vengeance DDR4  16GB kit 3200MHz CL16  Ikke-ECC billede

Produktinformation

Bredd: 138 mm, Data Integrity Check: Icke ECC, Djup: 7.5 mm, Egenskaper: Dubbelkanalig, anodized aluminum heatspreader, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), stöd för ASUS Aura Sync, stöd för MSI Mystic Light RGB, dynamiska RGB-effekter, dynamisk multizon RGB belysning, Corsair iCUE stöd, Stöd för Gigabyte RGB-fusion,, Emballagets mått (BxDxH) / vikt: 162 mm x 11.5 mm x 132 mm / 149 g, Formfaktor: DIMM 288-pin, Färgkategori: Svart, Hastighet: 3200 MHz (PC4-25600), Höjd: 51 mm, Höjd modul (tum): 2, Kapacitet: 16 GB: 2 x 8 GB, RAM-prestanda: Tested - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18-36 | SPD - 2133 MHz - 1.2 V - CL15 - 15-15-15-36, Service och support: Begränsad livstidsgaranti, Spänning: 1.35 V, Teknik: DDR4 SDRAM, Typ: DRAM minnessats, Uppgraderingstyp: Generisk, Vikt: 124 g, Åtkomsttidstiming: CL16 (16-18-18-36).

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: DDR4
EAN: 0843591075381
Varenr.: C61328
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC
1.569 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL16 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
1.690 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance RGB PRO DDR4-3200 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort med RGB
2.018 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Vengeance RGB PRO - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Vengeance RGB PRO - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.407 kr1.407 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.407 kr1.407 krKøb
3Teknikproffset DK1.455 kr1.504 krKøb
4Ultrashop1.569 kr1.569 krKøb
5Geekd1.690 kr1.690 krKøb
6Proshop DK2.018 kr2.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR Vengeance RGB PRO - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR Vengeance RGB PRO - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 937 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.752 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.323 kr.

Den nuværende pris på 1.407 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for CORSAIR Vengeance RGB PRO - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for CORSAIR Vengeance RGB PRO - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MT/s / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.407 kr8 kr (1%)
29. maj 20261.415 kr19 kr (1%)
27. maj 20261.396 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.404 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.412 kr19 kr (1%)
23. maj 20261.393 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.396 kr16 kr (1%)
21. maj 20261.412 kr8 kr (1%)
20. maj 20261.404 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.412 kr19 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret