Gå til hovedindhold

CORSAIR | Vengeance - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

CorsairRAMEAN: 0840006631897
Pris fra 2.007 krtil 3.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.012 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.954 kr 20. maj

Sammenlign priser på CORSAIR | Vengeance - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2007 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR4 32GB kit 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
2.007 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR4 32GB kit 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CMSX32GX4M2A3200C22
EAN: 0840006631897
Varenr.: 996393886
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR | Vengeance - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC
2.051 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-3200 - 32GB - CL22 - Dual Channel (2 pcs) - Sort
2.100 kr
Til butik
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-3200 - 32GB - CL22 - Dual Channel (2 pcs) - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 22-22-22-53, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
Artikel nr.: CMSX32GX4M2A3200C22
EAN: 0840006631897
Varenr.: 2891357
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Vengeance DDR4 32GB kit 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
2.379 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAM til bærbar Corsair Vengeance 32 GB (2 × 16 GB) DDR4 3200 MHz SO-DIMM
-19%2.999 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAM til bærbar Corsair Vengeance 32 GB (2 × 16 GB) DDR4 3200 MHz SO-DIMM
-19%3.019 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR | Vengeance - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR | Vengeance - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.007 kr2.007 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.051 kr2.051 krKøb
3Proshop DK2.100 kr2.100 krKøb
4Ultrashop2.379 kr2.379 krKøb
5Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
6Vivas DK3.019 kr3.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR | Vengeance - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR | Vengeance - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.298 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 2.678 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.933 kr.

Den nuværende pris på 2.007 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for CORSAIR | Vengeance - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for CORSAIR | Vengeance - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.007 kr6 kr (0%)
30. maj 20262.013 kr6 kr (0%)
28. maj 20262.007 kr9 kr (0%)
26. maj 20262.016 kr11 kr (1%)
25. maj 20262.027 kr23 kr (1%)
24. maj 20262.004 kr17 kr (1%)
22. maj 20261.987 kr33 kr (2%)
20. maj 20261.954 kr44 kr (2%)
19. maj 20261.998 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.999 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret