Gå til hovedindhold

CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

CorsairRAMEAN: 0840006628606
Pris fra 1.019 krtil 1.313 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 294 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1019 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.019 kr
Til butik
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN billede

Produktinformation

CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CMSX16GX4M2A3200C22
EAN: 0840006628606
Varenr.: 996067265
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC
1.100 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Dual Channel (2 pcs) - Sort
1.143 kr
Til butik
Corsair Vengeance SODIMM DDR4-3200 - 16GB - CL22 - Dual Channel (2 pcs) - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 2 x 8GB (Dual Channel), SODIMM 260-pin (til bærbar), DDR4, hastighed: 3200 MHz (MT/s) / PC4-25600, CAS Latency: 22-22-22-53, spænding: 1.2 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: RAM
Artikel nr.: CMSX16GX4M2A3200C22
EAN: 0840006628606
Varenr.: 2890216
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair Vengeance DDR4 16 GB (2×8 GB) 3200 MHz CL22 SO-DIMM
-26%1.179 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Vengeance DDR4 16 GB (2×8 GB) 3200 MHz CL22 SO-DIMM
-26%1.199 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Vengeance DDR4 16GB kit 3200MHz CL22 Ikke-ECC SO-DIMM 260-PIN
1.299 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Vengeance 16gb 3200mhz Ddr4 260-pin So-dimm
1.313 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.019 kr1.019 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.100 kr1.100 krKøb
3Proshop DK1.143 kr1.143 krKøb
4Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
5Vivas DK1.199 kr1.268 krKøb
6Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
7Dustin DK1.313 kr1.399,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC i 182 dage. Laveste pris i perioden er 723 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.036 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 814 kr.

Den nuværende pris på 1.019 kr er 25% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for CORSAIR Vengeance - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 20261.019 kr17 kr (2%)
16. jan. 20261.036 kr7 kr (1%)
15. jan. 20261.029 kr39 kr (4%)
14. jan. 2026990 kr189 kr (24%)
6. jan. 2026801 kr1 kr (0%)
4. jan. 2026802 kr99 kr (11%)
2. jan. 2026901 kr153 kr (20%)
25. dec. 2025748 kr10 kr (1%)
24. dec. 2025738 kr1 kr (0%)
21. dec. 2025737 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret