Gå til hovedindhold

CORSAIR Nautilus 360 RS - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm

Pris fra 559 krtil 1.059 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 500 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR Nautilus 360 RS - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 559 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair Nautilus 360 CPU Køler (sort)
559 kr
Til butik
Corsair Nautilus 360 CPU Køler (sort) billede

Produktinformation

Corsair Nautilus 360 CPU Køler (sort) - 360mm, AM5/AM4, LGA 1851/1700, 0 – 2,100 RPM ±10%, 10 - 36 dBA - Blæsere/kølere/vandkøling CPU - Vandkøling

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: CW-9060089-WW
EAN: 0840006687535
Varenr.: 1314307
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Nautilus 360 RS kølesystem 1-pack Sort 120 mm
764 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR Nautilus 360 RS - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm
769 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair NAUTILUS 360 Black - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
772 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandkøler Corsair Nautilus 360 RS, 360 mm radiator, sort, 3×120 mm
-11%959 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandkøler Corsair Nautilus 360 RS, 360 mm radiator, sort, 3×120 mm
-11%979 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Nautilus 360 Aio Væskekøler Sort
999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Nautilus 360 RS kølesystem 1-pack Sort 120 mm
1.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Nautilus 360 RS - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Nautilus 360 RS - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK559 kr559 krKøb
2CompuMail DK764 kr764 krKøb
3CS MEGASTORE DK769 kr808 krKøb
4Proshop DK772 kr811 krKøb
5Boligcenter DK959 kr959 krKøb
6Vivas DK979 kr1.048 krKøb
7Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
8Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR Nautilus 360 RS - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR Nautilus 360 RS - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 559 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 897 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 820 kr.

Den nuværende pris på 559 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 23 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for CORSAIR Nautilus 360 RS - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for CORSAIR Nautilus 360 RS - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobber - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026559 kr234 kr (30%)
29. apr. 2026793 kr7 kr (1%)
27. apr. 2026786 kr14 kr (2%)
25. apr. 2026772 kr53 kr (7%)
18. apr. 2026719 kr15 kr (2%)
11. apr. 2026734 kr101 kr (12%)
30. mar. 2026835 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026836 kr7 kr (1%)
28. mar. 2026843 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026844 kr30 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret