Gå til hovedindhold

CORSAIR K70 CORE TKL WIRELESS RGB - Tastatur - TKL - baggrundsbelyst - trådløs - Bluetooth, USB, 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: CORSAIR MLX Red v2 - sort

CorsairTastaturerEAN: 0840006678946
Pris fra 899 krtil 1.207 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 308 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR K70 CORE TKL WIRELESS RGB - Tastatur - TKL - baggrundsbelyst - trådløs - Bluetooth, USB, 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: CORSAIR MLX Red v2 - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair K70 Core TKL Wireless - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort
-18%899 kr
Før 1.090 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair K70 Core TKL Wireless - Gaming Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Gaming tastatur med RGB, størrelse: TKL-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C (1.8m), trådløs teknologi: Corsair Slipstream 2.4 GHz / Bluetooth, batteri: 4200 mAh genopladelig, batterilevetid: op til 2400 timer, polling rate: 1000 hz, ABS keycaps, mekanisk Corsair MLX Red v2 linear switche, medie knapper, volume hjul, håndledsstøtte, n-key rollover, kompatibilitet: Windows, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Corsair iCUE, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: CH-914901E-ND
EAN: 0840006678946
Varenr.: 3287148
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR K70 CORE TKL WIRELESS RGB - Tastatur - TKL - baggrundsbelyst - trådløs - Bluetooth, USB, 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: CORSAIR MLX Red v2 - sort
1.089 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair K70 Core Gaming Keyboard - Mlx Red V2 Corsair Mlx Red V2 Nordisk
1.149 kr
Til butik
Corsair K70 Core Gaming Keyboard - Mlx Red V2 Corsair Mlx Red V2 Nordisk billede

Produktinformation

Kompakt tastatur, der sparer plads til større musebevægelser Præcisionssmurte MLX Red v2-kontakter til hurtig og stabil skrivning Hurtig trådløs forbindelse via SLIPSTREAM WIRELESS v1.5 eller Bluetooth Blød skrivelyd, individuel RGB-belysning og gaming -tilstand for reduceret forsinkelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Gaming tastatur
Artikel nr.: CH-914901E-ND
EAN: 0840006678946
Varenr.: 5020026552
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR K70 CORE TKL WIRELESS RGB Tastatur Mekanisk Per-tast RGB Trådløs Kablet Nordisk
1.207 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR K70 CORE TKL WIRELESS RGB - Tastatur - TKL - baggrundsbelyst - trådløs - Bluetooth, USB, 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: CORSAIR MLX Red v2 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR K70 CORE TKL WIRELESS RGB - Tastatur - TKL - baggrundsbelyst - trådløs - Bluetooth, USB, 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: CORSAIR MLX Red v2 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK899 kr938 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.089 kr1.089 krKøb
3Dustin DK1.149 kr1.235,25 krKøb
4CompuMail DK1.207 kr1.207 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR K70 CORE TKL WIRELESS RGB - Tastatur - TKL - baggrundsbelyst - trådløs - Bluetooth, USB, 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: CORSAIR MLX Red v2 - sort

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR K70 CORE TKL WIRELESS RGB - Tastatur - TKL - baggrundsbelyst - trådløs - Bluetooth, USB, 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: CORSAIR MLX Red v2 - sort i 148 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 1.090 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 994 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for CORSAIR K70 CORE TKL WIRELESS RGB - Tastatur - TKL - baggrundsbelyst - trådløs - Bluetooth, USB, 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: CORSAIR MLX Red v2 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for CORSAIR K70 CORE TKL WIRELESS RGB - Tastatur - TKL - baggrundsbelyst - trådløs - Bluetooth, USB, 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - tastkontakt: CORSAIR MLX Red v2 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026899 kr191 kr (18%)
15. apr. 20261.090 kr1 kr (0%)
14. apr. 20261.089 kr190 kr (21%)
16. mar. 2026899 kr191 kr (18%)
13. feb. 20261.090 kr191 kr (21%)
12. feb. 2026899 kr191 kr (18%)
9. feb. 20261.090 kr191 kr (21%)
8. feb. 2026899 kr191 kr (18%)
1. feb. 20261.090 kr191 kr (21%)
24. jan. 2026899 kr191 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret