Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK LS430 Aurora LED-lysbånd - 43 cm, multicolor (2 stk.)

Pris fra 438 krtil 929 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 491 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK LS430 Aurora LED-lysbånd - 43 cm, multicolor (2 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 438 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link LS430 Aurora RGB Belysningssæt
438 kr
Til butik
CORSAIR iCUE Link LS430 Aurora RGB Belysningssæt billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE Link LS430 Aurora RGB - Belysningssæt - sort - 430 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CL-9011136-WW
EAN: 0840006687856
Varenr.: 1002424606
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE Link LS430 Aurora RGB - Belysningssæt - sort - 430 mm
565 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK LS430 Aurora RGB Light Strips 430mm
614 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK LS430 Aurora RGB Light Strips 430mm billede

Produktinformation

The CORSAIR iCUE LINK LS430 Aurora RGB Light Strips Kit adds two ultra-bright, diffused lighting strips to your iCUE LINK system build with 49 individually addressable LEDs per strip. With convenient magnetic attachment, highly flexible 430mm silicone, and an included iCUE LINK adapter, these strips seamlessly integrate with your other iCUE LINK devices. Box content: 2x LS430 Aurora RGB Light Strips, 430mm 1x iCUE LINK Adapter 1x Active Connector 1x iCUE LINK Cable, 100mm, Straight-Straight Cable Head 2x Extension Cable, 400mm 1x ARGB to iCUE 3-pin Adapter Cable...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Tilbehoer
Artikel nr.: CL-9011136-WW
EAN: 0840006687856
Varenr.: 3293428
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair iCUE LINK LS430 Aurora LED-lysbånd - 43 cm, multicolor (2 stk.)
909 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair iCUE LINK LS430 Aurora LED-lysbånd - 43 cm, multicolor (2 stk.)
929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK LS430 Aurora LED-lysbånd - 43 cm, multicolor (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK LS430 Aurora LED-lysbånd - 43 cm, multicolor (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK438 kr438 krKøb
2CS MEGASTORE DK565 kr604 krKøb
3Proshop DK614 kr653 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Vivas DK929 kr1.008 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK LS430 Aurora LED-lysbånd - 43 cm, multicolor (2 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK LS430 Aurora LED-lysbånd - 43 cm, multicolor (2 stk.) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 434 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 724 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 526 kr.

Den nuværende pris på 438 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Corsair iCUE LINK LS430 Aurora LED-lysbånd - 43 cm, multicolor (2 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Corsair iCUE LINK LS430 Aurora LED-lysbånd - 43 cm, multicolor (2 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026438 kr40 kr (8%)
9. maj 2026478 kr246 kr (34%)
17. mar. 2026724 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026723 kr39 kr (6%)
13. mar. 2026684 kr65 kr (11%)
12. mar. 2026619 kr20 kr (3%)
19. feb. 2026599 kr19 kr (3%)
18. feb. 2026618 kr19 kr (3%)
17. feb. 2026599 kr58 kr (11%)
11. feb. 2026541 kr97 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret