Gå til hovedindhold

CORSAIR Gaming HS80 RGB - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB

CorsairElektronikEAN: 0840006625940
Pris fra 819 krtil 1.124 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 305 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 799 kr 16. mar.

Sammenlign priser på CORSAIR Gaming HS80 RGB - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 819 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair HS80 RGB Wireless - Sort
-15%819 kr
Før 965 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair HS80 RGB Wireless - Sort billede

Produktinformation

Gaming headset, fuld størrelse, 2.4 GHz trådløs, drivere størrelse 50 mm, USB tilslutning, følsomhed 116 dB, 32 ohm, frekvens område 20 - 40000 Hz, aftagelig mikrofon, mikrofon frekvens område 100 - 10000 Hz, memory foam ørepuder, 1.5 kabel, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: CA-9011235-EU
EAN: 0840006625940
Varenr.: 3000861
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair HS80 RGB Trådløst Gaming Headset (sort)
-7%819 kr
Før 877 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR Gaming HS80 RGB - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB
886 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming headset Corsair HS80 RGB trådløs - sort
-9%969 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming headset Corsair HS80 RGB trådløs - sort
-9%989 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Corsair Gaming HS80 RGB WIRELESS Carbon Headset - GEEKD.dk
1.048 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR Gaming HS80 RGB Trådløs Høretelefoner Sort
1.069 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Corsair HS80 RGB Trådløs Høretelefoner Sort
1.073 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Hs80 Rgb Wireless Headset Sort
1.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Gaming HS80 RGB - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Gaming HS80 RGB - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK819 kr858 krKøb
2Komplett DK819 kr819 krKøb
3CS MEGASTORE DK886 kr925 krKøb
4Boligcenter DK969 kr969 krKøb
5Vivas DK989 kr1.058 krKøb
6Geekd1.048 kr1.048 krKøb
7Ultrashop1.069 kr1.069 krKøb
8CompuMail DK1.073 kr1.073 krKøb
9Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR Gaming HS80 RGB - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR Gaming HS80 RGB - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB i 182 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 941 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 896 kr.

Den nuværende pris på 819 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for CORSAIR Gaming HS80 RGB - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for CORSAIR Gaming HS80 RGB - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026819 kr52 kr (6%)
21. maj 2026871 kr4 kr (0%)
19. maj 2026875 kr2 kr (0%)
4. maj 2026877 kr64 kr (7%)
15. apr. 2026941 kr23 kr (3%)
14. apr. 2026918 kr119 kr (15%)
16. mar. 2026799 kr142 kr (15%)
31. jan. 2026941 kr18 kr (2%)
28. jan. 2026923 kr18 kr (2%)
27. jan. 2026941 kr49 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret