Gå til hovedindhold

CORSAIR Gaming HS65 WIRELESS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs - kulsort

CorsairHovedtelefoner og headsetEAN: 0840006676485
Pris fra 550 krtil 811 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 261 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR Gaming HS65 WIRELESS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs - kulsort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 550 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair HS65 Trådløst Headset (sort)
550 kr
Til butik
Corsair HS65 Trådløst Headset (sort) billede

Produktinformation

Corsair HS65 Trådløst Headset (sort) - Bluetooth, 7.1 Surround, PC og konsoller - Spiludstyr Gamingheadset

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: CA-9011285-EU2
EAN: 0840006676485
Varenr.: 1252941
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Gaming HS65 WIRELESS Trådløs Høretelefoner Sort
810 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR Gaming HS65 WIRELESS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs - kulsort
811 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair HS65 SURROUND WIRELESS - Black (V2)
811 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Gaming HS65 WIRELESS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs - kulsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Gaming HS65 WIRELESS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs - kulsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK550 kr550 krKøb
2CompuMail DK810 kr810 krKøb
3CS MEGASTORE DK811 kr850 krKøb
4Proshop DK811 kr850 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR Gaming HS65 WIRELESS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs - kulsort

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR Gaming HS65 WIRELESS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs - kulsort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 550 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 892 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 776 kr.

Den nuværende pris på 550 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for CORSAIR Gaming HS65 WIRELESS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs - kulsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for CORSAIR Gaming HS65 WIRELESS - Headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs - kulsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026550 kr260 kr (32%)
13. mar. 2026810 kr2 kr (0%)
28. feb. 2026812 kr2 kr (0%)
24. jan. 2026810 kr82 kr (9%)
23. jan. 2026892 kr21 kr (2%)
19. jan. 2026871 kr20 kr (2%)
17. jan. 2026891 kr93 kr (12%)
16. jan. 2026798 kr65 kr (9%)
14. jan. 2026733 kr65 kr (8%)
9. jan. 2026798 kr65 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret