Gå til hovedindhold

CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kabling Headset Sort - GEEKD.dk

CorsairHovedtelefoner og headsetEAN: 0840006643784
Pris fra 449 krtil 799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kabling Headset Sort - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair HS65 SURROUND Gaming Headset - Carbon
-27%449 kr
Før 613 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair HS65 SURROUND Gaming Headset - Carbon billede

Produktinformation

Gaming headset, fuld størrelse, høretelefons frekvens område 20 - 20000 Hz, lydfølsomhed 114 dB, mikrofons frekvens 100 - 10000 Hz, 3.5 mini-jack tilslutning, 50mm neodymium audio drivers, memory foam ørepuder og justerbar headband, Audio 7.1 Surround Sound på pc og Mac: Den medfølgende USB-adapter muliggør en flerkanals lydoplevelse, sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: CA-9011270-EU
EAN: 0840006643784
Varenr.: 3068267
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kablet Høretelefoner Sort
548 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kabling Headset Sort - GEEKD.dk
-35%719 kr
Før 1.100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kabling Headset Sort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at høre dine fjender, før de hører dig? 🎯 CORSAIR Gaming HS65 SURROUND leverer den lyd-fordel, dit competitive setup har brug for. Med 50mm neodymium-højttalere og Dolby Audio 7.1 Surround Sound får du pinpoint-præcis positionslyd på tværs af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Gamer Headset
EAN: 0840006643784
Varenr.: 46744657461584
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair HS65 Surround gaming headset - kablet, carbon
-1%779 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair HS65 Surround gaming headset - kablet, carbon
-1%799 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kabling Headset Sort - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kabling Headset Sort - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK449 kr488 krKøb
2CompuMail DK548 kr548 krKøb
3Geekd719 kr719 krKøb
4Boligcenter DK779 kr779 krKøb
5Vivas DK799 kr878 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kabling Headset Sort - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kabling Headset Sort - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 567 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kabling Headset Sort - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for CORSAIR Gaming HS65 SURROUND Kabling Headset Sort - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026449 kr99 kr (18%)
22. maj 2026548 kr5 kr (1%)
6. maj 2026553 kr5 kr (1%)
3. maj 2026548 kr5 kr (1%)
29. apr. 2026553 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026554 kr6 kr (1%)
22. apr. 2026548 kr6 kr (1%)
14. apr. 2026554 kr105 kr (23%)
16. mar. 2026449 kr138 kr (24%)
13. mar. 2026587 kr32 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret