Gå til hovedindhold

CORSAIR 3500X - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840006686033
Pris fra 569 krtil 1.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 450 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR 3500X - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR 3500X Tower Udvidet ATX Sort
569 kr
Til butik
CORSAIR 3500X Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

CORSAIR 3500X - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CC-9011276-WW
EAN: 0840006686033
Varenr.: 1002223012
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR 3500X - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd
629 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair 3500X - Kabinet - Miditower - Sort
699 kr
Til butik
Corsair 3500X - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 180mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 41 cm, vertikal grafikkort monteringsklar: max 4 (riser ikke inkluderet), front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CC-9011276-WW
EAN: 0840006686033
Varenr.: 3254993
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair 3500X Tempered Glass Mid-Tower (sort)
699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Corsair 3500X Midi Tower - sort hærdet glas
-5%999 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Corsair 3500X Midi Tower - sort hærdet glas
-5%1.019 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR 3500X - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR 3500X - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK569 kr569 krKøb
2CS MEGASTORE DK629 kr668 krKøb
3Proshop DK699 kr699 krKøb
4Komplett DK699 kr699 krKøb
5Boligcenter DK999 kr999 krKøb
6Vivas DK1.019 kr1.258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR 3500X - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR 3500X - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd i 179 dage. Laveste pris i perioden er 569 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 679 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for CORSAIR 3500X - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for CORSAIR 3500X - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026569 kr60 kr (10%)
29. maj 2026629 kr63 kr (9%)
28. maj 2026692 kr3 kr (0%)
24. maj 2026689 kr1 kr (0%)
23. maj 2026688 kr2 kr (0%)
20. maj 2026690 kr1 kr (0%)
17. maj 2026689 kr1 kr (0%)
16. maj 2026690 kr2 kr (0%)
15. maj 2026688 kr1 kr (0%)
14. maj 2026689 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret