Gå til hovedindhold

Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina Made By Hand - Stue - Marmor

Made By HandLamperEAN: 5710780616012
Pris fra 966 krtil 1.295 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 329 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina Made By Hand - Stue - Marmor og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 966 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Core pendel / bordlampe, nero marquina
-25%966 kr
Før 1.295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Core pendel / bordlampe, nero marquina billede

Produktinformation

Made by Hand Core pendel / bordlampe, nero marquina - designet af Thor Høy Core har et simpelt design, der gør det muligt at anvende lampen som både pendel og bordlampe. Den tidløse lampe består af en base med tænd/sluk-funktion og E27-fatning til lyskild...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Made by Hand
Kategori: Made by Hand
EAN: 5710780616012
Varenr.: CO55 NM
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina Made By Hand - Stue - Marmor
-17%1.075 kr
Før 1.295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina Made By Hand - Stue - Marmor billede

Produktinformation

Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina fra Made By Hand er en elegant og alsidig lampe, der kan anvendes både som pendel og bordlampe. Denne unikke lampe er fremstillet af marmor, hvilket giver den et naturligt og tidløst udseende med karakteristiske huller, årer og revner, der vidner om marmorets mangeårige historie i bjergene. Med sin grå/brune farve og enkle design passer Core lampen perfekt ind i det moderne hjem, hvor den kan tilføre både funktionalitet og æstetik. Lampen har en højde på 13 cm og en diameter på 5,5 cm, hvilket gør den kompakt og let at placere i forskellige rum. Den er udstyret med en E27 fatning og en praktisk kontakt på siden, hvilket gør den nem at betjene. Uanset om du vælger at bruge den som pendel eller bordlampe, vil Core lampen fra Made By Hand være et stilfuldt og funktionelt valg til dit hjem.

Produktspecifikationer

Mærke: Made By Hand
Kategori: Bordlamper
Materiale: Marmor
Artikel nr.: CO55 NM
EAN: 5710780616012
Varenr.: 70027208
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Core Pendel/Bord Nero Marquina - Made By Hand
1.295 kr
Til butik
Core Pendel/Bord Nero Marquina - Made By Hand billede

Produktinformation

Opdag Core Pendel/Bord, en elegant og funktionel belysningsløsning skabt af Thor Høy og produceret af Made By Hand. Denne lampe er en del af Made By Hands Core-serie, der centrerer sig omkring et enkelt kerneelement: Marmor. Lampens design er enkelt og mi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Made By Hand
Kategori: Thor Høy
Farve: Sort
EAN: 5710780616012
Varenr.: CO55NM

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina Made By Hand - Stue - Marmor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina Made By Hand - Stue - Marmor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk966 kr966 krKøb
2Lampemesteren DK1.075 kr1.075 krKøb
3Luxlight.dk1.295 kr1.295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina Made By Hand - Stue - Marmor

PriceData har fulgt prisen på Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina Made By Hand - Stue - Marmor i 172 dage. Laveste pris i perioden er 966 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.080 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.012 kr.

Den nuværende pris på 966 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina Made By Hand - Stue - Marmor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Core Pendel/Bordlampe Nero Marquina Made By Hand - Stue - Marmor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026966 kr109 kr (10%)
16. maj 20261.075 kr109 kr (11%)
3. maj 2026966 kr109 kr (10%)
2. maj 20261.075 kr109 kr (11%)
21. apr. 2026966 kr109 kr (10%)
19. apr. 20261.075 kr109 kr (11%)
6. feb. 2026966 kr70 kr (7%)
5. feb. 20261.036 kr70 kr (7%)
27. dec. 2025966 kr114 kr (11%)
26. dec. 20251.080 kr114 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret