Gå til hovedindhold

Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine Made By Hand - Spisestue - Marmor

Made By HandLamperEAN: 5710780616029
Pris fra 966 krtil 1.295 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 329 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine Made By Hand - Spisestue - Marmor og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 966 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Core pendel / bordlampe, creme travertine
-25%966 kr
Før 1.295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Core pendel / bordlampe, creme travertine billede

Produktinformation

Made by Hand Core pendel / bordlampe, creme travertine - designet af Thor Høy Core har et simpelt design, der gør det muligt at anvende lampen som både pendel og bordlampe. Den tidløse lampe består af en base med tænd/sluk-funktion og E27-fatning til lysk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Made by Hand
Kategori: Made by Hand
EAN: 5710780616029
Varenr.: CO55 CT
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine Made By Hand - Spisestue - Marmor
-20%1.040 kr
Før 1.295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine Made By Hand - Spisestue - Marmor billede

Produktinformation

Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine fra Made By Hand er en elegant og alsidig lampe, der kan anvendes både som pendel og bordlampe. Denne unikke lampe er fremstillet af marmor, hvilket giver den en naturlig og tidløs skønhed. Den beige farve og de naturlige overflader med huller, årer og revner, som er skabt gennem mange år i bjerget, gør hver lampe unik. Med en højde på 13 cm og en diameter på 5,5 cm passer den perfekt ind i ethvert moderne hjem. Core lampen er designet med enkelhed for øje og har en E27 fatning samt en praktisk kontakt på siden. Den kan nemt integreres i forskellige rum, hvad enten det er som en stilfuld pendel over spisebordet eller som en funktionel bordlampe på skrivebordet. Made By Hand har skabt en lampe, der kombinerer æstetik og funktionalitet på en smuk måde.

Produktspecifikationer

Mærke: Made By Hand
Kategori: Bordlamper
Materiale: Marmor
Artikel nr.: CO55 CT
EAN: 5710780616029
Varenr.: 70027207
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Core Pendel/Bord Creme Travertine - Made By Hand
1.295 kr
Til butik
Core Pendel/Bord Creme Travertine - Made By Hand billede

Produktinformation

Opdag Core Pendel, en elegant og funktionel belysningsløsning, som er designet af Thor Høy, og den er produceret af Made By Hand. Lampen er en del af Core-serien, der er baseret på et enkelt kerneelement: Marmor og dets naturlige overflade med huller, åre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Made By Hand
Kategori: Thor Høy
Farve: Rød
EAN: 5710780616029
Varenr.: CO55CT

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine Made By Hand - Spisestue - Marmor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine Made By Hand - Spisestue - Marmor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk966 kr966 krKøb
2Lampemesteren DK1.040 kr1.040 krKøb
3Luxlight.dk1.295 kr1.295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine Made By Hand - Spisestue - Marmor

PriceData har fulgt prisen på Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine Made By Hand - Spisestue - Marmor i 178 dage. Laveste pris i perioden er 966 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.080 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.003 kr.

Den nuværende pris på 966 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine Made By Hand - Spisestue - Marmor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Core Pendel/Bordlampe Creme Travertine Made By Hand - Spisestue - Marmor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026966 kr74 kr (7%)
16. maj 20261.040 kr74 kr (8%)
3. maj 2026966 kr74 kr (7%)
2. maj 20261.040 kr74 kr (8%)
21. apr. 2026966 kr74 kr (7%)
19. apr. 20261.040 kr74 kr (8%)
6. feb. 2026966 kr70 kr (7%)
5. feb. 20261.036 kr70 kr (7%)
27. dec. 2025966 kr114 kr (11%)
26. dec. 20251.080 kr114 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret