Gå til hovedindhold

Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1) - 120 mm - sort

Cooler MasterComputerkomponenterEAN: 4719512137710
Pris fra 620 krtil 739 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 587 kr 12. maj

Sammenlign priser på Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1) - 120 mm - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 620 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
620 kr
Til butik
Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - White Edition - processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MLW-D36M-A18PZ-RW
EAN: 4719512137710
Varenr.: 1001114101
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1) - 120 mm - sort
632 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling til PC Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB, hvid, 120 mm
-36%689 kr
Før 1.070 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vandkøling til PC Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB, hvid, 120 mm billede

Produktinformation

Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - White Edition - processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1156, AM2, AM2+, AM3, LGA1155, AM3+, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - 120 mm - hvidCooler Master har bygget på den klassiske MasterLiquid L-serie for at præsentere en redesignet og forbedret udgivelse af MasterLiquid 360L Core ARGB. Med avancerede designelementer, der bringer et klassisk minimalistisk look til serien, repræsenterer MasterLiquid 360L Core ARGB Cooler Master's løbende innovative ånd.Gen S dobbeltkammerpumpeRedesignet kobberbase målretter varmepunkter med præcision sammen med øget vandgennemstrømning og tryk for forbedret køleydelse.Udvidet radiatoroverfladeUdvidet radiatorfinneoverflade accelererer varmeafledning for overlegen køling.120 mm ARGB ventilatorerOpgraderede 120 mm ARGB ventilatorer leverer optimal radiatorydelse og alsidige belysningsmuligheder.CryoFuze termisk pastaInkluderer premium CryoFuze termisk pasta til enestående varmeledningsevne.Rent klassisk designRent minimalistisk design bringer en opdateret moderne ansigtsløftning til pumpedækslet.GenereltFarve: HvidPakke Indhold: 1-til-3 blæserdeleraddresserbart RGB-kabelCryoFuze termisk pastaProdukttype: Processors flydende kølesystemVarmeafleder & blæserAntal blæsere: 3Blæser diameter: 120 mmBlæser med kugleleje: Rifle bearingBlæser-højde: 25 mmEgenskaber: Dual-Chamber Design, ARGB fansKompatibel med: LGA1156 SocketSocket AM2Socket AM2+...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer køling
Vægt: 2.29g
EAN: 4719512137710
Varenr.: 1813816
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling til PC Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB, hvid, 120 mm
-35%709 kr
Før 1.090 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1) - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1) - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK620 kr620 krKøb
2CS MEGASTORE DK632 kr671 krKøb
3Boligcenter DK689 kr689 krKøb
4Vivas DK709 kr778 krKøb
5Ultrashop739 kr739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1) - 120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1) - 120 mm - sort i 123 dage. Laveste pris i perioden er 569 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 910 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 674 kr.

Den nuværende pris på 620 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1) - 120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Cooler Master MasterLiquid 360L Core ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1) - 120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026620 kr6 kr (1%)
26. maj 2026626 kr6 kr (1%)
25. maj 2026620 kr6 kr (1%)
24. maj 2026626 kr6 kr (1%)
23. maj 2026620 kr6 kr (1%)
22. maj 2026626 kr6 kr (1%)
21. maj 2026620 kr6 kr (1%)
20. maj 2026626 kr6 kr (1%)
19. maj 2026620 kr6 kr (1%)
18. maj 2026626 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret