Gå til hovedindhold

Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, AM4, AM5) - 120 mm - sort

Pris fra 1.090 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 529 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.067 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, AM4, AM5) - 120 mm - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1090 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.090 kr
Til butik
Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD Vandkøler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, AM4, AM5) - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MLX-D36M-A25SZ-L1
EAN: 4719512159705
Varenr.: 1003505272
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, AM4, AM5) - 120 mm - sort
1.198 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - CPU Vandkøling
1.244 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cooler Master MasterLiquid Atmos II 360 LCD - sort AIO CPU-vandkøler, 3x120 mm
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cooler Master MasterLiquid Atmos II 360 LCD - sort AIO CPU-vandkøler, 3x120 mm
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, AM4, AM5) - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, AM4, AM5) - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.090 kr1.090 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.198 kr1.198 krKøb
3Proshop DK1.244 kr1.244 krKøb
4Ultrashop1.339 kr1.339 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, AM4, AM5) - 120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, AM4, AM5) - 120 mm - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.057 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 1.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.173 kr.

Den nuværende pris på 1.090 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, AM4, AM5) - 120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos II LCD - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, AM4, AM5) - 120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.090 kr2 kr (0%)
25. maj 20261.088 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.090 kr16 kr (1%)
13. maj 20261.074 kr15 kr (1%)
9. maj 20261.089 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.088 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.087 kr5 kr (0%)
16. apr. 20261.082 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.083 kr1 kr (0%)
13. apr. 20261.082 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret