Gå til hovedindhold

Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - aluminum med kobberbasis - 135 mm/120 mm - sort

Pris fra 504 krtil 690 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - aluminum med kobberbasis - 135 mm/120 mm - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH Processor-køler 1-pack Sort 135 mm/120 mm
504 kr
Til butik
Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH Processor-køler 1-pack Sort 135 mm/120 mm billede

Produktinformation

Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - aluminum med kobberbasis - 135 mm/120 mm - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MAM-D8PN-318PK-R1
EAN: 4719512130803
Varenr.: 1001193103
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - aluminum med kobberbasis - 135 mm/120 mm - sort
546 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - CPU Luftkøler
588 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cooler Master MasterAir MA824 Stealth processor-køler - 135/120 mm, sort
-27%609 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH Processor-køler 1-pack Sort 135 mm/120 mm CPU Køler - GEEKD.dk
625 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cooler Master MasterAir MA824 Stealth processor-køler - 135/120 mm, sort
-27%629 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH Processor-køler 1-pack Sort 135 mm/120 mm
649 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Cooler Master MasterAir MA824 Stealth-processorkøler En
690 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - aluminum med kobberbasis - 135 mm/120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - aluminum med kobberbasis - 135 mm/120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK504 kr504 krKøb
2CS MEGASTORE DK546 kr585 krKøb
3Proshop DK588 kr627 krKøb
4Boligcenter DK609 kr609 krKøb
5Geekd625 kr625 krKøb
6Vivas DK629 kr698 krKøb
7Ultrashop649 kr649 krKøb
8Teknikproffset DK690 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - aluminum med kobberbasis - 135 mm/120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - aluminum med kobberbasis - 135 mm/120 mm - sort i 167 dage. Laveste pris i perioden er 504 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 724 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 612 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - aluminum med kobberbasis - 135 mm/120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Cooler Master MasterAir MA824 STEALTH - Processor-køler - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - aluminum med kobberbasis - 135 mm/120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026504 kr13 kr (3%)
30. apr. 2026517 kr11 kr (2%)
24. apr. 2026528 kr11 kr (2%)
17. apr. 2026539 kr11 kr (2%)
10. apr. 2026550 kr7 kr (1%)
9. apr. 2026557 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026558 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026559 kr1 kr (0%)
4. apr. 2026558 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026559 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret