Gå til hovedindhold

Cooler Master GXII 850W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - Europa

Pris fra 729 krtil 959 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 723 kr 11. maj

Sammenlign priser på Cooler Master GXII 850W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - Europa og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 729 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Cooler Master MWE Gold 850 V3 PSU
729 kr
Til butik
Cooler Master MWE Gold 850 V3 PSU billede

Produktinformation

Cooler Master MWE Gold 850 V3 PSU - ATX 3.1, 850W, 80 PLSU Gold, Fully Modular - Strømforsyninger Strømforsyninger

Produktspecifikationer

Kategori: Strømforsyninger
Artikel nr.: MPX-8503-AFAG-2EBEU
EAN: 4719512150832
Varenr.: 1325401
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cooler Master GXII 850W Strømforsyning 850Watt
752 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cooler Master GXII 850W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - Europa
814 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cooler Master GXII 850W Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus Gold certified
823 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX 850 W - Cooler Master GX II Gold (ATX 3.1)
-13%869 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX 850 W - Cooler Master GX II Gold (ATX 3.1)
-13%889 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Cooler Master GXII 850W Strømforsyning 850Watt
959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cooler Master GXII 850W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - Europa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cooler Master GXII 850W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - Europa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK729 kr729 krKøb
2CompuMail DK752 kr752 krKøb
3CS MEGASTORE DK814 kr853 krKøb
4Proshop DK823 kr862 krKøb
5Boligcenter DK869 kr869 krKøb
6Vivas DK889 kr958 krKøb
7Ultrashop959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cooler Master GXII 850W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - Europa

PriceData har fulgt prisen på Cooler Master GXII 850W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - Europa i 185 dage. Laveste pris i perioden er 723 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 968 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 800 kr.

Den nuværende pris på 729 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Cooler Master GXII 850W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - Europa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Cooler Master GXII 850W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1 - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - aktiv PFC - Europa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026729 kr6 kr (1%)
11. maj 2026723 kr6 kr (1%)
4. maj 2026729 kr23 kr (3%)
28. apr. 2026752 kr72 kr (9%)
27. apr. 2026824 kr72 kr (10%)
10. feb. 2026752 kr75 kr (9%)
9. feb. 2026827 kr75 kr (10%)
8. feb. 2026752 kr61 kr (8%)
6. feb. 2026813 kr155 kr (16%)
5. feb. 2026968 kr155 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret