Gå til hovedindhold

Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk

ContourTastaturerEAN: 0743870052549
Pris fra 3.549 krtil 5.321,7 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.772,7 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3549 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk
-9%3.549 kr
Før 3.912 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk billede

Produktinformation

Tastatur- og musesæt leverer ergonomisk central pegen med RollerMouse Red Plus, trådløs Bluetooth 5.1-forbindelse og et mellemstort Balance-tastatur med Pan Nordic QWERTY-layout for at reducere rækkevidde og holde hænder, håndled og skuldre centrerede. Contour RollerMouse Red Plus overholder FSC, REACH, RoHS, UKCA og WEEE Bæredygtighed: 52% genanvendelig Designet til daglig kontorbrug, hvor reduceret belastning og pålidelig præcision betyder noget.

Produktspecifikationer

Mærke: Contour
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: CDRED1021BALPN1160
EAN: 0743870052549
Varenr.: 3405839
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour RollerMouse - Sæt med mus og tastatur - mellemstørrelse - trådløs - Bluetooth 5.1 - QWERTY - Pan Nordic
3.699 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Contour RollerMouse Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Pan Nordic
3.895 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Contour RollerMouse Red + Balance Mid-Size - trådløst sæt med mus og saks-tastatur (Pan Nordic, QWERTY)
-21%4.099 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour RollerMouse Red + Balance Mid-Size - trådløst sæt med mus og saks-tastatur (Pan Nordic, QWERTY)
-21%4.119 kr
Før 5.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Rollermouse Red Plus +balance Mid Wireless Trådløs Nordisk
4.124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Contour RollerMouse Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs Pan Nordic
4.179 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
RollerMouse Red Plus + Balance MidSize Keyboard Wireless
5.321,7 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.549 kr3.549 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.699 kr3.699 krKøb
3CompuMail DK3.895 kr3.895 krKøb
4Boligcenter DK4.099 kr4.099 krKøb
5Vivas DK4.119 kr4.188 krKøb
6Dustin DK4.124 kr4.210,25 krKøb
7Ultrashop4.179 kr4.179 krKøb
8Officely.dk5.321,7 kr5.321,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk

PriceData har fulgt prisen på Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk i 156 dage. Laveste pris i perioden er 3.549 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 3.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.790 kr.

Den nuværende pris på 3.549 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Contour RollerMouse Red Plus & Balance Mid-Size Keyboard Combo Wireless PN Layout - Tastatur & Mus sæt - Nordisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.549 kr150 kr (4%)
30. jan. 20263.699 kr213 kr (5%)
29. jan. 20263.912 kr87 kr (2%)
30. dec. 20253.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret