Gå til hovedindhold

Connetix - Mini Pack Magnetsæt 32 Dele Pastel - (ct-p-00032-mi)

ConnetixBabylegetøjEAN: 0850036293248
Pris fra 293 krtil 429,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 136,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Connetix - Mini Pack Magnetsæt 32 Dele Pastel - (ct-p-00032-mi) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 293 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CONNETIX Pastel Mini Pack 32 magnetiske klodser 3+
293 kr
Til butik
CONNETIX Pastel Mini Pack 32 magnetiske klodser 3+ billede

Produktspecifikationer

Mærke: Usorteret
Kategori: Magnetkonstruktion
Farve: 6
Artikel nr.: CT-P-00032-MI
EAN: 0850036293248
Varenr.: 24571638
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Connetix Pastel minipakke med 32 stykker - (CT-P-00032-MI)
353 kr
Til butik
Connetix Pastel minipakke med 32 stykker - (CT-P-00032-MI) billede

Produktinformation

Udforsk din fantasi med Connex Pastel Mini Pack 32 Pieces. Sættet indeholder 16 firkanter, 8 ligebenede trekanter og 8 ligesidede trekanter i jordnære pastelfarver. Perfekt til kreativ leg, hvor børn kan bygge huse, både, dyr og meget mere. Ideelt til at starte din Connetix rejse eller udvide din samling. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Connetix
Kategori: Legesæt
EAN: 0850036293248
Varenr.: D24249
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Connetix - Mini Pack Magnetsæt 32 Dele Pastel - (ct-p-00032-mi)
-14%369,95 kr
Før 429,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Connetix Magnetsæt - 32 Dele - Pastel Mini Pack
369,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mini Pack - magnetsæt 32 dele - pastel
429,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Mini Pack - magnetsæt 32 dele - pastel
429,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Connetix - Mini Pack Magnetsæt 32 Dele Pastel - (ct-p-00032-mi) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Connetix - Mini Pack Magnetsæt 32 Dele Pastel - (ct-p-00032-mi) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK293 kr332 krKøb
2Teknikproffset DK353 kr412 krKøb
3Gucca.dk369,95 kr369,95 krKøb
4Kids-world.dk369,95 kr369,95 krKøb
5Pixizoo DK429,95 kr429,95 krKøb
6BabySam DK429,95 kr429,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Connetix - Mini Pack Magnetsæt 32 Dele Pastel - (ct-p-00032-mi)

PriceData har fulgt prisen på Connetix - Mini Pack Magnetsæt 32 Dele Pastel - (ct-p-00032-mi) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 293 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 429,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 293 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Connetix - Mini Pack Magnetsæt 32 Dele Pastel - (ct-p-00032-mi). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Connetix - Mini Pack Magnetsæt 32 Dele Pastel - (ct-p-00032-mi) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026293 kr1 kr (0%)
16. maj 2026294 kr2 kr (1%)
15. maj 2026296 kr1 kr (0%)
14. maj 2026295 kr74,95 kr (20%)
12. maj 2026369,95 kr75,95 kr (26%)
11. maj 2026294 kr75,95 kr (21%)
7. maj 2026369,95 kr75,95 kr (26%)
6. maj 2026294 kr15 kr (5%)
5. maj 2026309 kr15 kr (5%)
30. apr. 2026294 kr15 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret