Gå til hovedindhold

Connetix - Mega Pack Magnetsæt 212 Dele - Rainbow (ct-r-00212-me)

CONNETIXBabylegetøjEAN: 0850036293194
Pris fra 1.438,95 krtil 1.970 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 531,05 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Connetix - Mega Pack Magnetsæt 212 Dele - Rainbow (ct-r-00212-me) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1438.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Connetix Magnetsæt - 212 dele - Mega Pack
1.438,95 kr
Til butik
Connetix Magnetsæt - 212 dele - Mega Pack billede

Produktspecifikationer

Mærke: Connetix
Kategori: Connetix Magnetlegetøj
Størrelse: OneSize
EAN: 0850036293194
Varenr.: 266695-3467462
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CONNETIX Rainbow Mega Pack 212 magnetiske byggesten 3+
1.598 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mega Pack - magnetsæt 212 dele - rainbow
1.899,95 kr
Til butik
Mega Pack -  magnetsæt 212 dele - rainbow billede

Produktinformation

Lad børnene slippe deres fantasi løs med Connetix Mega Pack -  magnetsæt 212 dele - rainbow. Dette ultimative start sæt inkluderer former i alle farver, inklusive 6 store sekskantede fliser og 2 lilla bilbaser. Perfekt til leg mellem søskende, familie og venner, tilbyder dette sæt uendelige muligheder for kreativ leg. Byg regnbuekreationer som høje tårne, slotte, forlystelsesparker, robotter, lastbiler, tog og meget mere. Connetix udvikler sig med dit barn, efterhånden som deres leg bliver mere kompleks. Sættet indeholder: 12 x Store firkanter 6 x Store sekskanter 36 x Små firkanter 36 x Ligesidede trekanter 36 x Retvinklede trekanter 36 x Ligebenede trekanter 12 x Vinduesdele 12 x Dørdele 12 x Rektangler 12 x Hegn 2 x Bilbaser Idéhæfte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CONNETIX
Kategori: 5872
EAN: 0850036293194
Varenr.: 416cd2dd-49c9-4c9d-bee9-7f25d464c168
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Connetix - Mega Pack Magnetsæt 212 Dele - Rainbow (ct-r-00212-me)
1.899,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Mega Pack - magnetsæt 212 dele - rainbow
1.899,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Connetix Rainbow Mega Pack 212 Pieces (CT-R-00212-ME)
1.970 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Connetix - Mega Pack Magnetsæt 212 Dele - Rainbow (ct-r-00212-me) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Connetix - Mega Pack Magnetsæt 212 Dele - Rainbow (ct-r-00212-me) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk1.438,95 kr1.438,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.598 kr1.598 krKøb
3Pixizoo DK1.899,95 kr1.899,95 krKøb
4Gucca.dk1.899,95 kr1.899,95 krKøb
5BabySam DK1.899,95 kr1.899,95 krKøb
6Teknikproffset DK1.970 kr2.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Connetix - Mega Pack Magnetsæt 212 Dele - Rainbow (ct-r-00212-me)

PriceData har fulgt prisen på Connetix - Mega Pack Magnetsæt 212 Dele - Rainbow (ct-r-00212-me) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.438,95 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.899,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.789 kr.

Den nuværende pris på 1.438,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Connetix - Mega Pack Magnetsæt 212 Dele - Rainbow (ct-r-00212-me). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Connetix - Mega Pack Magnetsæt 212 Dele - Rainbow (ct-r-00212-me) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.438,95 kr358,05 kr (20%)
24. maj 20261.797 kr358,05 kr (25%)
22. maj 20261.438,95 kr358,05 kr (20%)
21. maj 20261.797 kr2,95 kr (0%)
20. maj 20261.799,95 kr359,99 kr (25%)
18. maj 20261.439,96 kr357,04 kr (20%)
17. maj 20261.797 kr357,04 kr (25%)
2. maj 20261.439,96 kr358,04 kr (20%)
25. apr. 20261.798 kr1,95 kr (0%)
24. apr. 20261.799,95 kr1,95 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret