Gå til hovedindhold

Conex B MaxiPro kobberpress bøjning 1''. 90gr. Med 1 muffe. Op til 48 bar driftstryk. Pose a 2 stk.

ConexSanitetEAN: 5054826344409
Pris fra 633 krtil 842,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 209,5 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 213 kr 25. maj

Sammenlign priser på Conex B MaxiPro kobberpress bøjning 1''. 90gr. Med 1 muffe. Op til 48 bar driftstryk. Pose a 2 stk. og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 633 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Maxipro Bøjning 90 ° M/nippel 1
633 kr
Til butik
Maxipro Bøjning 90 ° M/nippel 1 billede

Produktinformation

>BBB< MaxiPro dækket af

Produktspecifikationer

Mærke: Ibp Conex
Kategori: B MaxiPro Kobberpress
EAN: 5054826344409
Varenr.: 2699898
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MaxiPro bøjning 90, 1'' - Kobberpress, 48 bar, pose á 2 stk, Indvendig-Udvendig
666 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
842,5 kr
Til butik
Conex B MaxiPro kobberpress bøjning 1''. 90gr. Med 1 muffe. Op til 48 bar driftstryk. Pose a 2 stk. billede

Produktinformation

B MaxiPro presssystemTre pressepunkter, ét på hver side af folden og ét der komprimerer O-ringen. Giver en permanent og sikker samling.Lead-In kantdesign guider ved indføring af rør, og hjælper med at beskytte O-ringen mod skade eller forskydning.En O-rin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bøjninger 90gr.
Størrelse: 1 ''
EAN: 5054826344409
Varenr.: 047371008

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Conex B MaxiPro kobberpress bøjning 1''. 90gr. Med 1 muffe. Op til 48 bar driftstryk. Pose a 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Conex B MaxiPro kobberpress bøjning 1''. 90gr. Med 1 muffe. Op til 48 bar driftstryk. Pose a 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk633 kr633 krKøb
2CS MEGASTORE DK666 kr705 krKøb
3vvsfittings.dk842,5 kr842,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Conex B MaxiPro kobberpress bøjning 1''. 90gr. Med 1 muffe. Op til 48 bar driftstryk. Pose a 2 stk.

PriceData har fulgt prisen på Conex B MaxiPro kobberpress bøjning 1''. 90gr. Med 1 muffe. Op til 48 bar driftstryk. Pose a 2 stk. i 179 dage. Laveste pris i perioden er 213 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 777,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 505 kr.

Den nuværende pris på 633 kr er 25% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Conex B MaxiPro kobberpress bøjning 1''. 90gr. Med 1 muffe. Op til 48 bar driftstryk. Pose a 2 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Conex B MaxiPro kobberpress bøjning 1''. 90gr. Med 1 muffe. Op til 48 bar driftstryk. Pose a 2 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026633 kr420 kr (197%)
25. maj 2026213 kr453 kr (68%)
24. maj 2026666 kr453 kr (213%)
6. maj 2026213 kr452 kr (68%)
5. maj 2026665 kr452 kr (212%)
24. apr. 2026213 kr547 kr (72%)
23. apr. 2026760 kr547 kr (257%)
24. mar. 2026213 kr548 kr (72%)
23. mar. 2026761 kr548 kr (257%)
20. mar. 2026213 kr548 kr (72%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret