Gå til hovedindhold

Sikkerhedsgiganten Comfort indlægssål Gel Pro - OUTLET - 35-37 | Fodtøj Tilbehør | Indlægssål | outlet

SikkerhedsgigantenSikkerhedstøjEAN: 5740008012272
-40%Pris: 150 kr
1 forhandler
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Comfort indlægssål Gel Pro - OUTLET - 35-37 | Fodtøj Tilbehør | Indlægssål | outlet og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Comfort indlægssål Gel Pro - OUTLET - 35-37 | Fodtøj Tilbehør | Indlægssål | outlet
-40%150 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Comfort indlægssål Gel Pro - OUTLET - 35-37 | Fodtøj Tilbehør | Indlægssål | outlet billede

Produktinformation

Comfort indlægssål Gel Pro Comfort indlægssål Gel Pro er den perfekte løsning, hvis du ønsker at forbedre komforten i dit sikkerhedsfodtøj. Med denne indlægssål får du en optimal svedtransportering, som holder dine fødder tørre og komfortable hele dagen l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fodtøj Tilbehør
EAN: 5740008012272
Varenr.: 48359175258449

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Comfort indlægssål Gel Pro - OUTLET - 35-37 | Fodtøj Tilbehør | Indlægssål | outlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Comfort indlægssål Gel Pro - OUTLET - 35-37 | Fodtøj Tilbehør | Indlægssål | outlet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Comfort indlægssål Gel Pro - OUTLET - 35-37 | Fodtøj Tilbehør | Indlægssål | outlet

PriceData har fulgt prisen på Comfort indlægssål Gel Pro - OUTLET - 35-37 | Fodtøj Tilbehør | Indlægssål | outlet i 150 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 39% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Comfort indlægssål Gel Pro - OUTLET - 35-37 | Fodtøj Tilbehør | Indlægssål | outlet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Comfort indlægssål Gel Pro - OUTLET - 35-37 | Fodtøj Tilbehør | Indlægssål | outlet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026150 kr95 kr (39%)
24. maj 2026245 kr95 kr (63%)
21. maj 2026150 kr95 kr (39%)
20. maj 2026245 kr95 kr (63%)
18. maj 2026150 kr95 kr (39%)
16. maj 2026245 kr95 kr (63%)
4. maj 2026150 kr95 kr (39%)
3. maj 2026245 kr95 kr (63%)
27. apr. 2026150 kr95 kr (39%)
26. apr. 2026245 kr95 kr (63%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret