Gå til hovedindhold

Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim. FDA godkendt

Combi tackSanitetEAN: 5701159547334
Pris fra 56 krtil 114 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54,79 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim. FDA godkendt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Combi Tack 547, 290ml - Grå, neutral hærder. 1-komponent hybrid fugemasse/klæber
56 kr
Til butik
Combi Tack 547, 290ml - Grå, neutral hærder. 1-komponent hybrid fugemasse/klæber billede

Produktspecifikationer

Mærke: Combi tack
Kategori: Montagelim
Farve: 1
Artikel nr.: DAN-54733
EAN: 5701159547334
Varenr.: 20786011
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Combi Tack 547 Grå 290 ml
91,76 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim. FDA godkendt
111,25 kr
Til butik
Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim. FDA godkendt billede

Produktinformation

Combi Tack 547 er et allround produkt der kan anvendes til fuger, tætninger og monterings- og lim-opgaver''.Combi Tack 547 er godkendt til gulvfuger.Combi Tack 547 er godkendt til sanitetsfuger.Combi Tack 547 er en neutralhærdende 1-komponent hybridfugema...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dana Lim
Kategori: Grå lim
EAN: 5701159547334
Varenr.: 512555612
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dana Lim Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim
114 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim. FDA godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim. FDA godkendt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK56 kr95 krKøb
2EL-GROSSISTEN91,76 kr91,76 krKøb
3vvsfittings.dk111,25 kr111,25 krKøb
4Elvvs.dk114 kr114 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim. FDA godkendt

PriceData har fulgt prisen på Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim. FDA godkendt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 54,79 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 56 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim. FDA godkendt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Combi Tack 547, 290ml Grå, neutralhærd. 1-komponent hybrid fugemasse/fugelim. FDA godkendt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202656 kr1 kr (2%)
22. maj 202657 kr1 kr (2%)
19. maj 202656 kr1 kr (2%)
17. maj 202657 kr1 kr (2%)
14. maj 202658 kr1 kr (2%)
11. maj 202659 kr1 kr (2%)
8. maj 202658 kr9 kr (13%)
7. maj 202667 kr8 kr (14%)
1. maj 202659 kr4,21 kr (8%)
30. apr. 202654,79 kr4,21 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret