Gå til hovedindhold

Club 3D - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 2 m - VESA DP80 Certified, 8K240 Hz support, 10K60 Hz support - sort

Club 3DKablerEAN: 8719214473549
Pris fra 187 krtil 269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 180 kr 25. maj

Sammenlign priser på Club 3D - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 2 m - VESA DP80 Certified, 8K240 Hz support, 10K60 Hz support - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-1094 DisplayPort til DisplayPort 2.1 2 m Sort
187 kr
Til butik
Club 3D CAC-1094 DisplayPort til DisplayPort 2.1 2 m Sort billede

Produktinformation

Club 3D - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 2 m - VESA DP80 certificeret, 8K240 Hz (7680 x 4320) support - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-1094
EAN: 8719214473549
Varenr.: 1003432545
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 2 m
187 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 2 m - VESA DP80 Certified, 8K240 Hz support, 10K60 Hz support - sort
195 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DisplayPort kabel 2.1 - Club 3D - 2 m - sort
229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DisplayPort kabel 2.1 - Club 3D - 2 m - sort
249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-1094 DisplayPort til DisplayPort 2.1 2 m Sort
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 2 m - VESA DP80 Certified, 8K240 Hz support, 10K60 Hz support - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 2 m - VESA DP80 Certified, 8K240 Hz support, 10K60 Hz support - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK187 kr187 krKøb
2Proshop DK187 kr226 krKøb
3CS MEGASTORE DK195 kr234 krKøb
4Boligcenter DK229 kr229 krKøb
5Vivas DK249 kr318 krKøb
6Ultrashop269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 2 m - VESA DP80 Certified, 8K240 Hz support, 10K60 Hz support - sort

PriceData har fulgt prisen på Club 3D - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 2 m - VESA DP80 Certified, 8K240 Hz support, 10K60 Hz support - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 187 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Club 3D - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 2 m - VESA DP80 Certified, 8K240 Hz support, 10K60 Hz support - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Club 3D - DisplayPort kabel - DisplayPort (han) til DisplayPort (han) - DisplayPort 2.1 - 2 m - VESA DP80 Certified, 8K240 Hz support, 10K60 Hz support - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026187 kr3 kr (2%)
27. maj 2026184 kr4 kr (2%)
25. maj 2026180 kr3 kr (2%)
24. maj 2026183 kr7 kr (4%)
19. maj 2026190 kr3 kr (2%)
4. maj 2026187 kr13 kr (7%)
3. maj 2026200 kr3 kr (1%)
1. maj 2026203 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026204 kr8 kr (4%)
26. apr. 2026196 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret