Gå til hovedindhold

Club 3D CAC-2314 - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support

Club 3DKablerEAN: 8719214470944
Pris fra 428 krtil 539 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 420 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Club 3D CAC-2314 - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 428 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Club 3D CAC-2314 HDMI 2.0 RedMere Kabel 15m Sort
428 kr
Til butik
Club 3D CAC-2314 HDMI 2.0 RedMere Kabel 15m Sort billede

Produktinformation

Club 3D - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - RedMere Technology - 4K support, aktiv

Produktspecifikationer

Mærke: Club 3D
Artikel nr.: CAC-2314
EAN: 8719214470944
Varenr.: 992964362
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D HDMI - Skærmkabel - 15m - Sort
431 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Club 3D CAC-2314 - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support
455 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Club 3D HDMI 2.0 RedMere 4K60Hz UHD 15m
484 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HDMI-kabel 2.0 med Ethernet - Club 3D RedMere 15 m, sort
509 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HDMI-kabel 2.0 med Ethernet - Club 3D RedMere 15 m, sort
529 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Club 3D CAC-2314 HDMI 2.0 RedMere Kabel 15m Sort
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CAC-2314 - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Club 3D CAC-2314 - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK428 kr428 krKøb
2Proshop DK431 kr470 krKøb
3CS MEGASTORE DK455 kr494 krKøb
4Teknikproffset DK484 kr543 krKøb
5Boligcenter DK509 kr509 krKøb
6Vivas DK529 kr598 krKøb
7Ultrashop539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Club 3D CAC-2314 - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support

PriceData har fulgt prisen på Club 3D CAC-2314 - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support i 185 dage. Laveste pris i perioden er 420 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 454 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 439 kr.

Den nuværende pris på 428 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Club 3D CAC-2314 - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Club 3D CAC-2314 - HDMI-kabel med Ethernet - HDMI han til HDMI han - 15 m - 4K support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar. 2026428 kr8 kr (2%)
18. mar. 2026420 kr20 kr (5%)
17. mar. 2026440 kr3 kr (1%)
7. mar. 2026437 kr1 kr (0%)
16. feb. 2026436 kr2 kr (0%)
13. feb. 2026438 kr2 kr (0%)
12. feb. 2026436 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026435 kr1 kr (0%)
19. jan. 2026436 kr8 kr (2%)
17. jan. 2026444 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret