Gå til hovedindhold

Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream 50 ml

CliniqueLotion og fugtighedscremeEAN: 0192333125120
Pris fra 407 krtil 639 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 371 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 407 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Cream - 50ml
407 kr
Til butik
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Cream - 50ml billede

Produktinformation

Ansigtscreme reducerer synligheden af rynker, udglatter fine linjer og understøtter en genoprettet fugtbarriere med intensiv fugt. Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Cream er en avanceret anti-age-formel, der er designet til at forbedre hudens tekstur, samtidig med at den fremmer hudfornyelse for et mere strålende og fastere udseende. Reducerer synligt rynker Udglatter fine linjer Forbedrer hudens tekstur Hjælper med at reparere hudens naturlige fugtbarriere Giver intensiv fugt Fremmer hudfornyelse Ideel til moden hud Efterlader huden mere fyldig og mere ungdommelig med konsekvent, målrettet pleje.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 192333125120
EAN: 0192333125120
Varenr.: 3172104
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Cream 50 ml
421 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream 50 ml
-25%465 kr
Før 620 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream 50 ml billede

Produktinformation

Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream er en **luksuriøs anti-age creme** med en avanceret formel, som målrettet **bekæmper rynker og fine linjer** i ansigtet. Den er beriget med en unik kombination af peptider, kaldet CL1870 Peptide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 0192333125120
Varenr.: 101523
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Face Cream (50ml)
-22%482 kr
Før 620 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Cream 50 ml
-15%486 kr
Før 572 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Repair - 50 ml
587 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Smart Clinical Repair Clinical Repair Wrinkle Face Cream
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK407 kr446 krKøb
2Teknikproffset DK421 kr470 krKøb
3NiceHair.dk465 kr465 krKøb
4Bangerhead DK482 kr482 krKøb
5Cocopanda DK486 kr486 krKøb
6NordicFeel DK587 kr587 krKøb
7Lyko DK639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 371 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 435 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 406 kr.

Den nuværende pris på 407 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Face Cream 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026407 kr24 kr (6%)
15. maj 2026383 kr2 kr (1%)
13. maj 2026385 kr27 kr (7%)
12. maj 2026412 kr17 kr (4%)
1. maj 2026395 kr24 kr (6%)
26. apr. 2026371 kr4 kr (1%)
5. apr. 2026375 kr21 kr (5%)
4. apr. 2026396 kr16 kr (4%)
2. apr. 2026380 kr16 kr (4%)
31. mar. 2026396 kr21 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret