Gå til hovedindhold

Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - Dame - 15 ml

CliniqueLotion og fugtighedscremeEAN: 0192333102749
Pris fra 281 krtil 505 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 224 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 266 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - Dame - 15 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 281 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - Dame - 15 ml
281 kr
Til butik
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - Dame - 15 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Øjencreme
Farve: 1
Artikel nr.: 192333102749
EAN: 0192333102749
Varenr.: 8090505
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - 15ml
281 kr
Til butik
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - 15ml billede

Produktinformation

Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream er en avanceret øjenbehandling, der hjælper med at reducere synligheden af fine linjer, rynker og hævelser omkring det sarte øjenområde. Denne lette, hurtigt absorberende creme hjælper med at oplyse, glatte og fugte huden, hvilket genopretter et ungdommeligt og friskt udseende. Formuleret med kraftfulde ingredienser understøtter den hudens fornyelse og forbedrer hudens naturlige reparationsprocesser. Ideel til alle hudtyper, giver denne øjencreme målrettede anti-aging fordele til at bekæmpe synlige aldringstegn omkring øjnene.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 192333102749
EAN: 0192333102749
Varenr.: 3099897
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream 15 ml
340 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream 15 ml
368 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Smart Clinicial Repair Wrinkle Correcting Eye Cream (15ml)
-25%404 kr
Før 540 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Smart Clinicial Repair Wrinkle Correcting Eye Cream 15ml
-15%404 kr
Før 476 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Smart Clinicial Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - 15 ml
-0%460 kr
Før 462 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream 15 ml
505 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - Dame - 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - Dame - 15 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK281 kr320 krKøb
2Proshop DK281 kr320 krKøb
3Teknikproffset DK340 kr389 krKøb
4Beautycos DK368 kr397 krKøb
5Bangerhead DK404 kr404 krKøb
6Cocopanda DK404 kr404 krKøb
7NordicFeel DK460 kr460 krKøb
8Lyko DK505 kr505 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - Dame - 15 ml

PriceData har fulgt prisen på Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - Dame - 15 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 266 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 281 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - Dame - 15 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream - Dame - 15 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026281 kr5 kr (2%)
6. maj 2026276 kr10 kr (4%)
30. apr. 2026266 kr10 kr (4%)
22. mar. 2026276 kr10 kr (3%)
11. mar. 2026286 kr9 kr (3%)
10. mar. 2026295 kr9 kr (3%)
1. mar. 2026286 kr1 kr (0%)
25. feb. 2026285 kr11 kr (4%)
17. feb. 2026296 kr10 kr (3%)
6. feb. 2026286 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret