Gå til hovedindhold

Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml - 05 Rosewater Pop

CliniqueLip glossEAN: 0192333142905
Pris fra 148 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 131 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml - 05 Rosewater Pop og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Rosewater 3,4 ml
-35%148 kr
Før 228 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Rosewater 3,4 ml billede

Produktinformation

Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss er en ekstra blød og fyldig gloss, der omslutter læberne med glans og fugt, som holder hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Lipgloss
Artikel nr.: V68K050000
EAN: 0192333142905
Varenr.: 3273001
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3,4 ml - Rosewater Pop
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3,4 ml - Rosewater Pop billede

Produktinformation

Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss - Rosewater Pop er det verdensomspændende læbeprodukt, som nu er kommet som en super smuk lipgloss, der tilfører en **luksuriøs glans og fugt** til dine læber hele dagen. Denne superbløde lipgloss føles lige så lækker,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Lip Gloss
EAN: 0192333142905
Varenr.: 101521
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Rosewater Pop
-24%167 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Rosewater Pop billede

Produktinformation

En superblød lipgloss, der forkæler læberne med luksuriøs glans og fugt hele dagen. Hudtyper: Alle Finish: Masser af glans Det gør produktet: Endelig en gloss, der føles lige så lækker, som den ser ud. Den smørbløde formel dækker læberne med blød glans og lindrende fugt, samtidig med at den giver et saftigt strejf af farve. Tilfredsstillende glat, super behagelig. Formuleret med nærende og blødgørende ingredienser, der plejer læberne, og hyaluronsyre, der binder fugten i læberne og får dem til at se fyldigere ud med fugt. En timeglasformet skrå applikator svøber sig om læberne og giver en superglat påføring, så du får det perfekte strejf af farve. Som et knus til læberne. En unik blanding af voks, smør og lysreflekterende ester giver læberne ekstra glans, så de ser spændstige og definerede ud. Glider let hen over huden og giver en superskinnende finish, der holder hele dagen. Fås i 10 nuancer, der passer til alle hudtoner og læbenuancer, bl.a. den universelt flatterende Black Honey Pop, en glansfuld udgave af vores klassiske kultlæbefarve. Nøgleingredienser: Aloesmør, avocadosmør og sheasmør hjælper med at pleje læberne. Hyaluronsyre hjælper med at binde fugten i læberne, så de ser fyldige ud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Lip gloss
Vægt: 33g
Artikel nr.: V68K050000
EAN: 0192333142905
Varenr.: B080116
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Pop Plush Creamy Lipgloss - Rosewater Pop
181 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Rosewater Pop - 4,5 ml
200 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Rosewater Pop
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml - 05 Rosewater Pop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml - 05 Rosewater Pop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK148 kr148 krKøb
2NiceHair.dk165 kr165 krKøb
3Bangerhead DK167 kr167 krKøb
4Proshop DK181 kr220 krKøb
5NordicFeel DK200 kr200 krKøb
6Lyko DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml - 05 Rosewater Pop

PriceData har fulgt prisen på Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml - 05 Rosewater Pop i 133 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 151,56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml - 05 Rosewater Pop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml - 05 Rosewater Pop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026148 kr17 kr (13%)
1. jun. 2026131 kr17 kr (11%)
31. maj 2026148 kr17 kr (13%)
21. maj 2026131 kr5 kr (4%)
20. maj 2026136 kr5 kr (4%)
13. maj 2026131 kr2 kr (2%)
12. maj 2026133 kr10 kr (7%)
8. maj 2026143 kr8 kr (6%)
1. maj 2026135 kr4 kr (3%)
20. mar. 2026131 kr18,9 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret