Gå til hovedindhold

Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml #04 Juicy Apple Pop

CliniqueLip glossEAN: 0192333142899
Pris fra 122 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml #04 Juicy Apple Pop og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique Pop Plush Creamy Lipgloss Strawberry Pop
122 kr
Til butik
Clinique Pop Plush Creamy Lipgloss Strawberry Pop billede

Produktinformation

En superblød lipgloss, der forkæler læberne med luksuriøs glans og fugt hele dagen. Den smørbløde formel dækker læberne med blød glans og lindrende fugt, samtidig med at den giver et saftigt strejf af farve. Tilfredsstillende glat, super behagelig.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 192333142899
EAN: 0192333142899
Varenr.: 3216186
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml #04 Juicy Apple Pop
144 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Juicy Apple Pop 3,4 ml
-35%158 kr
Før 244 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml - Juicy Apple Pop
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Juicy Apple Pop (3.4ml)
-24%167 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Juicy Apple Pop - 4,5 ml
200 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss Juicy Apple Pop
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml #04 Juicy Apple Pop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml #04 Juicy Apple Pop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK122 kr161 krKøb
2Teknikproffset DK144 kr193 krKøb
3Cocopanda DK158 kr158 krKøb
4NiceHair.dk165 kr165 krKøb
5Bangerhead DK167 kr167 krKøb
6NordicFeel DK200 kr200 krKøb
7Lyko DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml #04 Juicy Apple Pop

PriceData har fulgt prisen på Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml #04 Juicy Apple Pop i 167 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml #04 Juicy Apple Pop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss 3.4 ml #04 Juicy Apple Pop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026122 kr44 kr (27%)
19. maj 2026166 kr2 kr (1%)
17. maj 2026164 kr1 kr (1%)
16. maj 2026165 kr1 kr (1%)
14. maj 2026166 kr1 kr (1%)
13. maj 2026165 kr1 kr (1%)
11. maj 2026166 kr1 kr (1%)
10. maj 2026165 kr1 kr (1%)
9. maj 2026166 kr5 kr (3%)
8. maj 2026171 kr4,66 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret