Gå til hovedindhold

Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Best of Black

CliniqueØjenskyggeEAN: 0192333197905
Pris fra 330 krtil 459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Best of Black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 330 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique All About Shadow 8 Pan 8.9 g - sort Honey
-25%330 kr
Før 440 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique All About Shadow 8 Pan 8.9 g - sort Honey billede

Produktinformation

Clinique All About Shadow 8 Pan - Black Honey er en luksuriøs Black Honey øjenskyggepalette med otte alsidige nuancer. Til dit perfekte dag- og aftenlook. Opdag Cliniques Black Honey-favoritter - den perfekte samling af nuancer, der kan kombineres på utal...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Eye Shadow
EAN: 0192333197905
Varenr.: 109153
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique All About Shadow 8 Pan Black Honey
-21%348 kr
Før 440 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique All About Shadow 8 Pan Black Honey billede

Produktinformation

En eksklusiv Pink Honey øjenskyggepalette med otte alsidige nuancer. Ideel til både dag- og aftenlooks. Hvad den gør: Pink Honey-favoritter, der kan blandes, matches og lægges i lag. Flatterende på alle hudtoner. Fleksibel. Skaber et naturligt look til daglig brug og tilføjer dybde og dimension til aftenen. Langtidsholdbare nuancer, der hverken folder eller falmer, og kommer i en luksuriøs, spejlet kompakt med en dobbeltsidet svamp-applikator. Skånsom mod sensitive øjne og velegnet til brugere af kontaktlinser. Formelfakta: - Holder i 8 timer - Modstandsdygtig over for folder og falmer ikke - Øjenlægetestet - Allergitestet - Velegnet til følsomme øjne - Velegnet til brugere af kontaktlinser Parfumefri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Øjenskygge
Vægt: 80g
Artikel nr.: VCX0010000
EAN: 0192333197905
Varenr.: B089200
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique All About Shadow 8 Pan Black Honey 8,9g
-10%363 kr
Før 404 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique All About Shadow 8 Pan Best Of Black Honey - 8,9 g
419 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Best of Black
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Best of Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Best of Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk330 kr330 krKøb
2Bangerhead DK348 kr348 krKøb
3Cocopanda DK363 kr363 krKøb
4NordicFeel DK419 kr419 krKøb
5Lyko DK459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Best of Black

PriceData har fulgt prisen på Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Best of Black i 178 dage. Laveste pris i perioden er 303,6 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 353 kr.

Den nuværende pris på 330 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Best of Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Best of Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026330 kr33 kr (9%)
27. maj 2026363 kr16 kr (5%)
26. maj 2026347 kr5 kr (1%)
25. maj 2026352 kr5 kr (1%)
23. maj 2026347 kr5 kr (1%)
21. maj 2026352 kr9 kr (3%)
17. maj 2026343 kr2 kr (1%)
16. maj 2026345 kr45 kr (12%)
15. maj 2026390 kr43 kr (12%)
14. maj 2026347 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret