Gå til hovedindhold

Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Nude Honey

CliniqueØjenskyggeEAN: 0192333304723
Pris fra 330 krtil 459 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 129 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Nude Honey og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 330 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique All About Shadow 8 Pan 8.9 g - Nude Honey
-25%330 kr
Før 440 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique All About Shadow 8 Pan 8.9 g - Nude Honey billede

Produktinformation

Clinique All About Shadow 8 Pan - Nude Honey er en luksuriøs øjenskyggepalette med otte alsidige nuancer. Til dit perfekte dag- og aftenlook. Opdag Cliniques Nude Honey-favoritter - den perfekte samling af nuancer, der kan kombineres på utallige måder. Di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Eye Shadow
EAN: 0192333304723
Varenr.: 119662
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique All About Shadow 8 Pan Nude Honey
-20%350 kr
Før 440 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique All About Shadow 8 Pan Nude Honey billede

Produktinformation

All About Shadow 8pan Nude Honey er en Nude Honey-øjenskyggepalet med otte alsidige nuancer, som spænder fra naturlige nuancer til mere smokey og dristige toner. Perfekt til både dag- og aftenlooks. Øjenskyggerne holder i 8 timer. Det gør produktet: Øjenskygge-paletten byder på 8 Nude Honey-favoritter, som du kan blande, matche og bygge på i lag. Øjenskyggerne er flatterende på alle hudtoner gg alsidige. Gå efter et naturligt look om dagen, og skab dybde og dimension om aftenen. De langtidsholdbare nuancer er modstandsdygtige over for at lægge sig i folder og de falmer ikke. Øjenskyggerne kommer i en luksusæske med en applikator med to ender. Sikker for følsomme øjne og kontaktlinsebrugere. Allergitestet. Parfumefri.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Øjenskygge
0
Artikel nr.: VFJ1330000
EAN: 0192333304723
Varenr.: B099113
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique All About Shadow 8pan Nude Honey - 8,9 g
419 kr
Til butik
Clinique All About Shadow 8pan Nude Honey - 8,9 g billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Øjenskygge palet
Størrelse: 8.9 g
Artikel nr.: 194264
EAN: 0192333304723
Varenr.: 194264
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Nude Honey
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Nude Honey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Nude Honey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk330 kr330 krKøb
2Bangerhead DK350 kr350 krKøb
3NordicFeel DK419 kr419 krKøb
4Lyko DK459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Nude Honey

PriceData har fulgt prisen på Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Nude Honey i 178 dage. Laveste pris i perioden er 303,6 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 425 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 362 kr.

Den nuværende pris på 330 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Nude Honey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Clinique Honey Collection All About Shadow 8 Pan Nude Honey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026330 kr46 kr (12%)
30. maj 2026376 kr46 kr (14%)
29. maj 2026330 kr37 kr (10%)
28. maj 2026367 kr9 kr (2%)
27. maj 2026376 kr9 kr (2%)
25. maj 2026367 kr20 kr (6%)
24. maj 2026347 kr49 kr (12%)
23. maj 2026396 kr20 kr (5%)
22. maj 2026376 kr24 kr (7%)
21. maj 2026352 kr24 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret