Gå til hovedindhold

Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0.67 gr #01 Black

CliniqueØjenmakeupVandfast 24-timer formelDramatisk øjenmakeupEAN: 0192333129272

Flydende eyeliner i sort med smal spids til præcis påføring. Vandfast og langtidsholdbar - perfekt til dramatiske eller subtile looks. Læs mere

Pris fra 141 krtil 203 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 62 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0.67 gr #01 Black og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner - Black
141 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner, - 0 g
149 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0.67 gr #01 Black
152 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique High Impact Easy Liquid Liner #Black 0,67 ml
-20%160 kr
Før 201 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique High Impact Easy Liquid Liner 0.67 ml - 01 sort
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique High Impact Easy Liquid Liner Black 01
-17%182 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique High Impact Easy Liquid Liner 01 Black
200 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique High Impact Easy Liquid Liner 01 Black - 0,7 ml
203 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0.67 gr #01 Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0.67 gr #01 Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK141 kr180 krKøb
2CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
3Teknikproffset DK152 kr201 krKøb
4Cocopanda DK160 kr160 krKøb
5NiceHair.dk165 kr165 krKøb
6Bangerhead DK182 kr182 krKøb
7Lyko DK200 kr200 krKøb
8NordicFeel DK203 kr203 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Clinique High Impact Easy Liquid Liner 01 Black 0,67 ml

Clinique

Flydende eyeliner i sort med smal spids til præcis påføring. Vandfast og langtidsholdbar - perfekt til dramatiske eller subtile looks.

• Dramatisk øjenmakeup
• Vandfast 24-timer formel

Beskrivelse

Clinique High Impact Easy Liquid Liner er en præcis flydende eyeliner i dyb sort, der skaber dramatiske øjenlooks med lethed. Den smalle, tilspidsede præcisionsspids glider glat langs vippekanten og tegner en fejlfri streg i ét roligt strøg. Med sin vandfaste formel holder den perfekt i 24 timer uden at smudse, smitte af eller falme. Eyelineren er oftalmologisk testet, parfumefri og allergitestet, hvilket gør den velegnet til sarte øjne og kontaktlinsebrugere. Du kan skabe alt fra fine, tynde streger til blikfangende tykke linjer ved at justere påføringsteknikken.

Specifikationer

Farve:01 Black - dyb sort
Volumen:0,67 ml
Applikator:Tilspidset præcisionspensel
Egenskaber:Oftalmologisk testet, parfumefri, allergitestet
Holdbarhed:24 timer vandfast formel

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Er denne eyeliner velegnet til følsomme øjne?

Ja, Clinique High Impact Easy Liquid Liner er oftalmologisk testet, parfumefri og allergitestet, hvilket gør den ideel til sarte øjne og kontaktlinsebrugere.

Hvor længe holder eyelineren på øjnene?

Den vandfaste formel sikrer op til 24 timers holdbarhed uden at smudse, smitte af eller falme i løbet af dagen.

Kan jeg skabe både tynde og tykke streger?

Ja, den tilspidsede præcisionsspids giver mulighed for både fine tynde linjer og tykkere dramatiske streger afhængigt af påføringsteknikken.

Hvordan fjerner jeg eyelineren?

Da den er vandfast, anbefales det at bruge en mild øjenmakeup fjerner eller micellar vand til at fjerne produktet skånsomt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0.67 gr #01 Black

PriceData har fulgt prisen på Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0.67 gr #01 Black i 164 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0.67 gr #01 Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Clinique High Impact Easy Liquid Eyeliner 0.67 gr #01 Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026141 kr4 kr (3%)
26. maj 2026137 kr1 kr (1%)
22. maj 2026136 kr11 kr (9%)
20. maj 2026125 kr1,61 kr (1%)
19. maj 2026123,39 kr1,61 kr (1%)
13. maj 2026125 kr5 kr (4%)
12. maj 2026130 kr7 kr (5%)
9. maj 2026137 kr1 kr (1%)
8. maj 2026136 kr3 kr (2%)
2. maj 2026133 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret