Gå til hovedindhold

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 - 30 ml - WN76 Toasted Wheat

CliniqueFoundation og concealereEAN: 0192333078358
Pris fra 246 krtil 415 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 - 30 ml - WN76 Toasted Wheat og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 76 Toaste
-32%246 kr
Før 362 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 76 Toaste billede

Produktinformation

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 er Cliniques første kliniske foundation med 3 serumteknologier.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
Artikel nr.: KY19530000
EAN: 0192333078358
Varenr.: 3206713
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 - 30 ml - WN76 Toasted Wheat
-25%303,75 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 - 30 ml - WN76 Toasted Wheat billede

Produktinformation

Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 - WN76 Toasted Wheat er en klinisk foundation med hele 3 serumteknologier. Dette er en **oliefri formel**, som er beriget med både hyaluronsyre, C-vitamin og UP302, der er et molekule, som bekæmper mør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 0192333078358
Varenr.: 90412
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 Wn 76 Toast Wheat
-22%316 kr
Før 405 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 Wn 76 Toast Wheat billede

Produktinformation

Hvem passer produktet til? Hudtyper II (tør/kombineret hud), III (fedtet/kombineret hud), IV (fedtet hud) Hvad er det? Vores første kliniske foundation med 3 serumteknologier. Denne banebrydende oliefri formel indeholder hyaluronsyre, salicylsyre samt C-vitamin og UP302, så den bare hud ser endnu bedre ud. Det gør produktet: Denne lette, flydende foundation giver medium til fuld dækning, holder i 24 timer og hjælper med synligt at forbedre huden øjeblikkeligt og over tid. Den er spækket med ingredienser, der er gode for huden, som hyaluronsyre, salicylsyre, C-vitamin og Cliniques eksklusive molekyle UP302, der bekæmper mørke pletter. Med SPF [25]. Fysisk solbeskyttelse hjælper med at beskytte huden mod fremtidige misfarvninger. Det er klinisk dokumenteret, at produktet får den bare hud til at se endnu bedre ud end før - mere ensartet, glattere og fugtet. Dramatiske hudplejeresultater i en foundation. Klinisk dokumenteret. På 24 timer er huden 56% mere fugtet.* På 12 uger viste paneldeltagerne en betydelig forbedring af udseendet af bar hud:** 73% oplevede en mere strålende hud 61% oplevede en mere ensartet hudtone * Klinisk test af 15 kvinder, 24 timer efter påføring. ** Klinisk test af 45 kvinder efter brug af produktet i 12 uger.] Mere bæredygtig emballage: Alle glasflasker med Even Better Clinical Serum Foundation kan genbruges. Tag hætten og pumpen af, skyl glasflasken, og læg den i en genbrugsspand. CLINIQUES FILOSOFI FOR RENE PRODUKTER: Simpelt. Sikkert. Effektivt. Altid udviklet til at give de bedste resultater uden irritation.

Produktspecifikationer

Mærke: Clinique
Kategori: Foundation
0
Artikel nr.: KY19530000
EAN: 0192333078358
Varenr.: B066028
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 WN 76 Toasted Wheat - 30 ml
378 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF 20 WN 76 Toasted Wheat
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 - 30 ml - WN76 Toasted Wheat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 - 30 ml - WN76 Toasted Wheat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK246 kr246 krKøb
2NiceHair.dk303,75 kr303,75 krKøb
3Bangerhead DK316 kr316 krKøb
4NordicFeel DK378 kr378 krKøb
5Lyko DK415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 - 30 ml - WN76 Toasted Wheat

PriceData har fulgt prisen på Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 - 30 ml - WN76 Toasted Wheat i 182 dage. Laveste pris i perioden er 246 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 362 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 294 kr.

Den nuværende pris på 246 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 - 30 ml - WN76 Toasted Wheat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 - 30 ml - WN76 Toasted Wheat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026246 kr43 kr (15%)
20. maj 2026289 kr21 kr (7%)
17. maj 2026310 kr1 kr (0%)
16. maj 2026311 kr19,26 kr (7%)
15. maj 2026291,74 kr21,26 kr (7%)
11. maj 2026313 kr2 kr (1%)
9. maj 2026311 kr19,26 kr (7%)
8. maj 2026291,74 kr19,26 kr (6%)
5. maj 2026311 kr7,25 kr (2%)
4. maj 2026303,75 kr12,01 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret