Gå til hovedindhold

ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 3,0 m | OFC innerledare

ClickTronicLyd- og videokablerEAN: 4040849704796
Pris fra 77 krtil 119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 7. maj

Sammenlign priser på ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 3,0 m | OFC innerledare og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ClickTronic Casual Series Audiokabel 3m
77 kr
Til butik
ClickTronic Casual Series Audiokabel 3m billede

Produktinformation

ClickTronic Casual Series - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 3 m - dobbelt afskærmet

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Artikel nr.: 70479
EAN: 4040849704796
Varenr.: 993699825
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 3,0 m | OFC innerledare
-34%79 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg  1x 3,5 mm jackplugg | 3,0 m | OFC innerledare billede

Produktinformation

Clicktronic lægger stor vægt på holdbarhed og stabilitet. Vores kvalitetsløfte: 10 års garanti på vores jackkabler. Den tredelte stikkonstruktion af PVC- og ABS-komponenter kompenserer for ryk i kablet, hvilket gør det ideelt beskyttet mod kabelbrud. Guldbelagte kontakter af høj kvalitet og rene kobberledere overfører lydsignaler i maksimal lydkvalitet for at give en perfekt lydoplevelse. Mærkets egen robuste konstruktion af vores lydkabler sikrer således langvarig hjemmeunderholdning. Premium-kabel | 1x 3,5 mm jackstik 1x 3,5 mm jackstik | 3,0 m | OFC-inderleder Kabellængde 3 m, Förpackning, : Retail Box, Jack-kabel overfører lydsignaler i den bedste lydkvalitet for førsteklasses lyd. Jack-til-jack-kabel som den ideelle løsning til tilslutning af enheder med 3,5 mm jack-stik, f.eks. smartphones eller tablets, til hi-fi-anlæg, subwoofere eller højttalere med 3,5 mm jack-stik. AUX-stik i 24 karat forgyldt, rustfrit stål for minimal transmissionsmodstand og krystalklar lyd, Koaksialkabel af 99,9 % iltfri kobberleder sikrer optimal transmissionshastighed. Fleksibel bøjningsbeskyttelse og robust PVC-kabelkappe gør det muligt at bøje forbindelseskablet uden at beskadige det. Clicktronic-lydkabel med 2-foldet afskærmning af aluminiumsfolie og kobberfletning for fremragende signalkvalitet, AWG, : 27, Kabelkappen diameter, : 3.85 mm, Numre af skærm, : 2 x, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 80 °C, Driftstemperatur fra, : -10 °C, Garanti, : 10 år, product.attribute.techdat-s-c-i-pcas-number, : 7439-92-1, product.attribute.techdat-s-c-i-pmaterial, : Pb, Impedans, : 50 Ω, Kabeltype, : Rundkabel, Ferritkerne, : nej, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : OFC (99,9% iltfrit kobber), Type 1, afskærmning, : Fletskærm (kobber) 42x.

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Kategori: 3.5 mm
EAN: 4040849704796
Varenr.: C43404
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ClickTronic MiniJack 3.5mm Casual - 3m
109 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ClickTronic Casual Series Audiokabel 3m
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 3,0 m | OFC innerledare koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 3,0 m | OFC innerledare koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK77 kr77 krKøb
2Teknikproffset DK79 kr128 krKøb
3Proshop DK109 kr148 krKøb
4Ultrashop119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 3,0 m | OFC innerledare

PriceData har fulgt prisen på ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 3,0 m | OFC innerledare i 170 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 57% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 3,0 m | OFC innerledare. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 3,0 m | OFC innerledare de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202677 kr2 kr (3%)
17. maj 202675 kr6 kr (9%)
16. maj 202669 kr20 kr (41%)
7. maj 202649 kr1 kr (2%)
3. maj 202650 kr13 kr (21%)
5. apr. 202663 kr1 kr (2%)
29. mar. 202664 kr4 kr (6%)
22. mar. 202668 kr2 kr (3%)
14. mar. 202670 kr3 kr (4%)
7. mar. 202673 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret