Gå til hovedindhold

ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 10,0 m | OFC innerledare

ClickTronicLyd- og videokablerEAN: 4040849704826
Pris fra 105 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 10,0 m | OFC innerledare og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ClickTronic Casual Series Audiokabel 10m
105 kr
Til butik
ClickTronic Casual Series Audiokabel 10m billede

Produktinformation

ClickTronic Casual Series - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 10 m - dobbelt afskærmet

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Artikel nr.: 70482
EAN: 4040849704826
Varenr.: 993759276
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 10,0 m | OFC innerledare
-30%126 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg  1x 3,5 mm jackplugg | 10,0 m | OFC innerledare billede

Produktinformation

Clicktronic lægger stor vægt på holdbarhed og stabilitet. Vores kvalitetsløfte: 10 års garanti på vores jackkabler. Den tredelte stikkonstruktion af PVC- og ABS-komponenter kompenserer for ryk i kablet, hvilket gør det ideelt beskyttet mod kabelbrud. Guldbelagte kontakter af høj kvalitet og rene kobberledere overfører lydsignaler i maksimal lydkvalitet for at give en perfekt lydoplevelse. Mærkets egen robuste konstruktion af vores lydkabler sikrer således langvarig hjemmeunderholdning. Premium-kabel | 1x 3,5 mm jackstik 1x 3,5 mm jackstik | 10,0 m | OFC-inderleder Kabellængde 10 m, Förpackning, : Retail Box, Jack-kabel overfører lydsignaler i den bedste lydkvalitet for førsteklasses lyd. Jack-til-jack-kabel som den ideelle løsning til tilslutning af enheder med 3,5 mm jack-stik, f.eks. smartphones eller tablets, til hi-fi-anlæg, subwoofere eller højttalere med 3,5 mm jack-stik. AUX-stik i 24 karat forgyldt, rustfrit stål for minimal transmissionsmodstand og krystalklar lyd, Koaksialkabel af 99,9 % iltfri kobberleder sikrer optimal transmissionshastighed. Fleksibel bøjningsbeskyttelse og robust PVC-kabelkappe gør det muligt at bøje forbindelseskablet uden at beskadige det. Clicktronic-lydkabel med 2-foldet afskærmning af aluminiumsfolie og kobberfletning for fremragende signalkvalitet, AWG, : 27, Kabelkappen diameter, : 3.85 mm, Numre af skærm, : 2 x, Markeringer, : WEEE, CE, Driftstemperatur op til, : 80 °C, Driftstemperatur fra, : -10 °C, Garanti, : 10 år, product.attribute.techdat-s-c-i-pcas-number, : 7439-92-1, product.attribute.techdat-s-c-i-pmaterial, : Pb, Impedans, : 50 Ω, Kabeltype, : Rundkabel, Ferritkerne, : nej, Materiale kabelkappe, : PVC, Inder leder materiale, : OFC (99,9% iltfrit kobber), Type 1, afskærmning, : Fletskærm (kobber) 42x.

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Kategori: 3.5 mm
EAN: 4040849704826
Varenr.: C43407
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ClickTronic Casual Series audiokabel 3,5 mm han-han - 10 m
139 kr
Til butik
ClickTronic Casual Series audiokabel 3,5 mm han-han - 10 m billede

Produktinformation

ClickTronic Casual Series - Audiokabel - mini-phone stereo 3.5 mm han til mini-phone stereo 3.5 mm han - 10 m - dobbelt afskærmetGenereltAfskærmningsmateriale: Aluminiums folie med kobber fletningAWG American Wire Gauge: 23Belagt stikforbindelse: GuldEgenskaber: OFC (Oxygen Free Copper)Impedans: 50 OhmKabel længde: 10 mKabeltype: AudiokabelKappemateriale: PVCTeknologi: Dobbelt afskærmetForbindelseForbindelsesled: Mini-phone stereo 3.5 mm - hanStikforbindelse (anden ende): Mini-phone stereo 3.5 mm - hanProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 10 år...

Produktspecifikationer

Mærke: ClickTronic
Kategori: HDMI-kabler
Vægt: 0.27g
EAN: 4040849704826
Varenr.: 2020397
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ClickTronic Casual Series Audiokabel 10m
149 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ClickTronic MiniJack 3.5mm Casual - 10m
151 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ClickTronic Casual Series audiokabel 3,5 mm han-han - 10 m
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 10,0 m | OFC innerledare koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 10,0 m | OFC innerledare koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK105 kr105 krKøb
2Teknikproffset DK126 kr175 krKøb
3Boligcenter DK139 kr139 krKøb
4Ultrashop149 kr149 krKøb
5Proshop DK151 kr190 krKøb
6Vivas DK159 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 10,0 m | OFC innerledare

PriceData har fulgt prisen på ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 10,0 m | OFC innerledare i 170 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 10,0 m | OFC innerledare. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for ClickTronic 3,5 mm AUX-kabel, stereo Premiumkabel | 1x 3,5 mm jackplugg 1x 3,5 mm jackplugg | 10,0 m | OFC innerledare de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026105 kr2 kr (2%)
17. apr. 2026107 kr5 kr (4%)
16. apr. 2026112 kr2 kr (2%)
15. apr. 2026114 kr2 kr (2%)
14. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
13. apr. 2026115 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026115 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026115 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret