Gå til hovedindhold

Click & Grow Click And Grow - Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix

Pris fra 149 krtil 389 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Click And Grow - Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix
-15%149 kr
Før 175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Click & Grow Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix billede

Produktinformation

Dyrk friske salat grøntsager i din indendørs urtehave! Denne grønne salatblanding giver dig mulighed for at dyrke frisk salatgrønt i din indendørs have af Click & Grow. Indeholder følgende: 3 x Romaine salat 3 x Arugula 3 x Grøn sorrel. Hvordan bruger du dem: Indsæt plantekapslerne i din smart garden and se dine grøntsager gro. Høst efter ca. 30-40 dage og du er klar til at kryde dine kødretter, bruge det i salater, smoothies eller gryderetter. Fordele ved Click & Grow indendørs urtehave: Nyd ren og sund mad - Ingen herbicider, pesticider eller andre toksiner i Click & Grow produkter.

Produktspecifikationer

Mærke: Click & Grow
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: PPMSAX9
EAN: 4742793009216
Varenr.: 2867050
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Click & Grow Plant Pod Salad Mix 9pcs
174 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Click And Grow - Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix
189,95 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow grøn salat mix - 9 stk
209 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Click & Grow - Smart Garden Refill 9-pak Grøn Sallad Mix
239 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Click and Grow grøn salat mix - 9 stk
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click And Grow - Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Click And Grow - Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK149 kr188 krKøb
2CS MEGASTORE DK174 kr213 krKøb
3Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
4Greenline209 kr209 krKøb
5Teknikproffset DK239 kr288 krKøb
6BilligVVS DK389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Click And Grow - Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix

PriceData har fulgt prisen på Click And Grow - Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix i 182 dage. Laveste pris i perioden er 129,95 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Click And Grow - Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Click And Grow - Smart Garden Refill 9-pack Green Sallad Mix de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026149 kr1 kr (1%)
31. maj 2026150 kr1 kr (1%)
30. maj 2026151 kr1 kr (1%)
29. maj 2026152 kr1 kr (1%)
28. maj 2026153 kr1 kr (1%)
26. maj 2026154 kr1 kr (1%)
25. maj 2026155 kr1 kr (1%)
24. maj 2026156 kr1 kr (1%)
23. maj 2026157 kr1 kr (1%)
22. maj 2026158 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret