Gå til hovedindhold

Clementoni 3000 stk samling af høj kvalitet San Francisco

ClementoniPuslespilEAN: 8005125335473
Pris fra 147 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 1. maj

Sammenlign priser på Clementoni 3000 stk samling af høj kvalitet San Francisco og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni San Fransisco (3000)
147 kr
Til butik
Clementoni San Fransisco (3000) billede

Produktinformation

Clementoni 33547 puslespil 3000 stk Landskab

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 33547
EAN: 8005125335473
Varenr.: 3052991
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clementoni 3000 stk samling af høj kvalitet San Francisco
192 kr
Til butik
Clementoni 3000 stk samling af høj kvalitet San Francisco billede

Produktinformation

", General, Materiale, Pap, Stykker, 3.000 stk, Type puslespil, Klassisk, Tema, Byer og bygninger, Info om indpakning, Emballagens størrelse, 60 x 418 x 278 mm, Emballagens vægt, 1.94 kg, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl. ".

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Puslespil
EAN: 8005125335473
Varenr.: C81797
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
San Francisco
199 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
PUSLESPIL SAN FRANCISCO 3000 BRIKKER
229,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Clementoni Puslespil 3000 / San Francisco
-13%259 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni 3000 stk samling af høj kvalitet San Francisco koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni 3000 stk samling af høj kvalitet San Francisco koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK147 kr186 krKøb
2Teknikproffset DK192 kr251 krKøb
3Puzzleshop.dk199 kr199 krKøb
4Legekæden229,95 kr229,95 krKøb
5Estore DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clementoni 3000 stk samling af høj kvalitet San Francisco

PriceData har fulgt prisen på Clementoni 3000 stk samling af høj kvalitet San Francisco i 179 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 229,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 147 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Clementoni 3000 stk samling af høj kvalitet San Francisco. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Clementoni 3000 stk samling af høj kvalitet San Francisco de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026147 kr2 kr (1%)
1. maj 2026145 kr64,95 kr (31%)
30. apr. 2026209,95 kr40 kr (24%)
14. apr. 2026169,95 kr60 kr (26%)
13. apr. 2026229,95 kr60 kr (35%)
27. mar. 2026169,95 kr60 kr (26%)
26. mar. 2026229,95 kr60 kr (35%)
8. mar. 2026169,95 kr60 kr (26%)
7. mar. 2026229,95 kr60 kr (35%)
19. feb. 2026169,95 kr4,95 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret