Gå til hovedindhold

Cle de Peau Beaute Cle de Peau Beauté - refillbar øjenbrynsblyant (Cartridge) 202 1 g

Cle de Peau BeauteMakeupEAN: 0729238331303
Pris fra 168 krtil 195 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cle de Peau Beauté - refillbar øjenbrynsblyant (Cartridge) 202 1 g og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cle de Peau Beaute Cartridge Retractable Eyebro
168 kr
Til butik
Cle de Peau Beaute Cartridge Retractable Eyebro billede

Produktinformation

Cle de Peau Beaute, Cartridge, Retractable, Eyebrow Cream Pencil, 202, 1 g

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 729238331303
EAN: 0729238331303
Varenr.: 3379576
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cle de Peau Beauté - refillbar øjenbrynsblyant (Cartridge) 202 1 g
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cle de Peau Beauté - refillbar øjenbrynsblyant (Cartridge) 202 1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cle de Peau Beauté - refillbar øjenbrynsblyant (Cartridge) 202 1 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK168 kr207 krKøb
2CS MEGASTORE DK195 kr234 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cle de Peau Beauté - refillbar øjenbrynsblyant (Cartridge) 202 1 g

PriceData har fulgt prisen på Cle de Peau Beauté - refillbar øjenbrynsblyant (Cartridge) 202 1 g i 167 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 246 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Cle de Peau Beauté - refillbar øjenbrynsblyant (Cartridge) 202 1 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Cle de Peau Beauté - refillbar øjenbrynsblyant (Cartridge) 202 1 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026168 kr6 kr (3%)
29. maj 2026174 kr8 kr (4%)
28. maj 2026182 kr44 kr (19%)
25. maj 2026226 kr45 kr (25%)
24. maj 2026181 kr7 kr (4%)
22. maj 2026174 kr6 kr (4%)
12. maj 2026168 kr6 kr (3%)
8. maj 2026174 kr6 kr (4%)
29. apr. 2026168 kr6 kr (3%)
27. apr. 2026174 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret