Gå til hovedindhold

Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SpF 50+ Body (150 ml)

ClarinsSolcremeEAN: 3666057288142
Pris fra 205 krtil 219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SpF 50+ Body (150 ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clarins Youth-Protecting Sunscreen High Protection SPF50+ 150 ml Body
205 kr
Til butik
Clarins Youth-Protecting Sunscreen High Protection SPF50+ 150 ml Body billede

Produktinformation

Varemærke: Clarins, Navn: Clarins Youth-Protecting Sunscreen High Protection SPF50+ 150 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Solbeskyttelse
EAN: 3666057288142
Varenr.: D19852
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SpF 50+ Body (150 ml)
-25%206 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SpF 50+ Body (150 ml) billede

Produktinformation

Unge-beskyttende solcreme Meget Høj Beskyttelse SPF50+ Krop er en højtydende solcreme med SPF50+, der effektivt beskytter mod UV-stråler, blåt lys og solrelaterede aldringstegn. Dens lette, smeltende formel absorberes hurtigt uden at føles fedtet eller klistret og giver en usynlig finish, der passer til alle hudtoner. Solcremen er vandresistent og ideel til udendørs aktiviteter. Beriget med Solar Protect Complex, som kombinerer økologisk kakaoekstrakt og et E-vitamin derivat, tilbyder den mere end blot solbeskyttelse - den har anti-aging og antioxidative egenskaber samt modvirker pigmentering. Kakaoekstraktet er rigt på flavonoider, der styrker hudens forsvar mod ydre påkjenninger, mens E-vitamin derivatet hjælper med at bekæmpe frie radikaler og forebygge for tidlig aldring. Dens fugtgivende egenskaber sikrer, at huden føles dejligt blød og smidig hele dagen. SPF50+ til kroppen Modvirker rynker og pigmenteringer Let og usynlig finish Vandresistent formel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Solbeskyttelse
0
Artikel nr.: 12817264031
EAN: 3666057288142
Varenr.: B095495
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Sun Body Youth Protecting Sunscreen SPF50+ 150 ml
-25%206,25 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Sun Body Youth Protecting Sunscreen SPF50+ 150 ml billede

Produktinformation

Clarins Sun Body Youth Protecting Sunscreen SPF50+ er en fantastisk solcreme. Med sin smeltende konsistens giver denne SPF 50+ solcreme beskyttelse og fugter huden, samtidig med at den efterlader en tør, usynlig finish til alle hudtoner. Den egner sig per...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
EAN: 3666057288142
Varenr.: 117216
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SPF50 Bod
207 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SPF50+Body 150 ml
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SpF 50+ Body (150 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SpF 50+ Body (150 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK205 kr254 krKøb
2Bangerhead DK206 kr206 krKøb
3NiceHair.dk206,25 kr206,25 krKøb
4Lyko DK207 kr207 krKøb
5NordicFeel DK219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SpF 50+ Body (150 ml)

PriceData har fulgt prisen på Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SpF 50+ Body (150 ml) i 165 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SpF 50+ Body (150 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Clarins Youth-protecting Sunscreen Very High Protection SpF 50+ Body (150 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026205 kr1 kr (0%)
21. maj 2026206 kr13 kr (6%)
20. maj 2026219 kr14 kr (7%)
6. maj 2026205 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026206 kr13 kr (6%)
28. apr. 2026219 kr13 kr (6%)
27. apr. 2026206 kr13 kr (6%)
23. apr. 2026219 kr13 kr (6%)
21. apr. 2026206 kr13 kr (6%)
20. apr. 2026219 kr22 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret