Gå til hovedindhold

Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SpF 30 Body (150 ml)

ClarinsSolcremeEAN: 3666057288104
Pris fra 168 krtil 275 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SpF 30 Body (150 ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clarins Youth-Protecting Suncreen High Protection SPF30 150 ml
168 kr
Til butik
Clarins Youth-Protecting Suncreen High Protection SPF30 150 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Clarins, Navn: Clarins Youth-Protecting Suncreen High Protection SPF30 150 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Solbeskyttelse
EAN: 3666057288104
Varenr.: D19644
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SpF 30 Body (150 ml)
-33%183 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SpF 30 Body (150 ml) billede

Produktinformation

Ungdomsbeskyttende solcreme høj beskyttelse SPF30 til kroppen er en solcreme med SPF30, der effektivt beskytter mod UV-stråling, blåt lys og solrelaterede aldringstegn. Dens lette, smeltende tekstur absorberes hurtigt uden at føles olieagtig eller klistret og giver en usynlig finish, der passer til alle hudtoner. Solcremen er vandafvisende og ideel til udendørs aktiviteter. Beriget med Solar Protect Complex, som kombinerer økologisk kakaoopræk og et E-vitamin derivat, tilbyder den mere end blot solbeskyttelse - den har også anti-aging og antioxidative egenskaber samt modvirker pigmentering. Kakaoopræk er rig på flavonoider, der styrker hudens forsvar mod ydre påkjenninger, mens E-vitamin derivatet hjælper med at bekæmpe frie radikaler og forebygge for tidlig aldring. SPF30 til kroppen Modvirker rynker og pigmentering Let og usynlig finish Vandafvisende formel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Solbeskyttelse
0
Artikel nr.: 12817264030
EAN: 3666057288104
Varenr.: B095494
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Sun Body Youth Protecting Sunscreen SPF30 - 150 ml
-25%206,25 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Sun Body Youth Protecting Sunscreen SPF30 - 150 ml billede

Produktinformation

Clarins Sun Body Youth Protecting Sunscreen SPF30 er en fantastisk solcreme. Med sin smeltende konsistens giver denne SPF 30 solcreme beskyttelse og fugter huden, samtidig med at den efterlader en tør, usynlig finish til alle hudtoner. Den egner sig perfe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
EAN: 3666057288104
Varenr.: 117215
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SPF30 Body 150 ml
219 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SPF30 Body 150
275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SpF 30 Body (150 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SpF 30 Body (150 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
2Bangerhead DK183 kr183 krKøb
3NiceHair.dk206,25 kr206,25 krKøb
4NordicFeel DK219 kr219 krKøb
5Lyko DK275 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SpF 30 Body (150 ml)

PriceData har fulgt prisen på Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SpF 30 Body (150 ml) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SpF 30 Body (150 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Clarins Youth-protecting Sunscreen High Protection SpF 30 Body (150 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026168 kr15 kr (8%)
27. maj 2026183 kr23 kr (11%)
26. maj 2026206 kr23 kr (13%)
25. maj 2026183 kr23 kr (11%)
23. maj 2026206 kr23 kr (13%)
21. maj 2026183 kr36 kr (16%)
20. maj 2026219 kr51 kr (30%)
10. maj 2026168 kr6 kr (4%)
11. apr. 2026162 kr10 kr (6%)
22. mar. 2026172 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret