Gå til hovedindhold

Clarins RE-CHARGE, Hydrerende maske, Kvinder, Kombineret hud, Tør hud, Normal hud, Olieret hud, Fugtende, Plumping, Fløde, 50 ml

ClarinsMasker og peels til hudplejeEAN: 3666057192012
Pris fra 149 krtil 225 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Clarins RE-CHARGE, Hydrerende maske, Kvinder, Kombineret hud, Tør hud, Normal hud, Olieret hud, Fugtende, Plumping, Fløde, 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clarins Re-Charge Plumping Night Cream Mask 50 ml
149 kr
Til butik
Clarins Re-Charge Plumping Night Cream Mask 50 ml billede

Produktinformation

Clarins, Re-Charge, Plumping, Night, Cream Mask, 50 mlClarins Re-Charge Plumping Night Cream Mask er en intensiv natmaske, der arbejder mens huden hviler, for at genopbygge fugt og give et mere fyldigt og udhvilet udtryk. Den er udviklet til at reducere t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Ansigtspleje
EAN: 3666057192012
Varenr.: 3466829
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clarins RE-CHARGE, Hydrerende maske, Kvinder, Kombineret hud, Tør hud, Normal hud, Olieret hud, Fugtende, Plumping, Fløde, 50 ml
167 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clarins Re-Charge Hydra-Replumping Night Mask 50 ml All Skin Types
168 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins MyClarins Re-Charge Hydra-Replumping Night Mask (50 ml)
-25%169 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins MyClarins Re-Charge Hydra-Replumping Night Mask 50 ml
197 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clarins - My Clarins ReCharge Hydra Replumping Nightmask 50 ml
-12%198 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins My Clarins Re-Charge Hydra-Replumping Night Mask 50 ml
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins RE-CHARGE, Hydrerende maske, Kvinder, Kombineret hud, Tør hud, Normal hud, Olieret hud, Fugtende, Plumping, Fløde, 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins RE-CHARGE, Hydrerende maske, Kvinder, Kombineret hud, Tør hud, Normal hud, Olieret hud, Fugtende, Plumping, Fløde, 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk149 kr149 krKøb
2CS MEGASTORE DK167 kr206 krKøb
3Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
4Bangerhead DK169 kr169 krKøb
5NordicFeel DK197 kr197 krKøb
6BilligParfume.dk198 kr198 krKøb
7Lyko DK225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins RE-CHARGE, Hydrerende maske, Kvinder, Kombineret hud, Tør hud, Normal hud, Olieret hud, Fugtende, Plumping, Fløde, 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Clarins RE-CHARGE, Hydrerende maske, Kvinder, Kombineret hud, Tør hud, Normal hud, Olieret hud, Fugtende, Plumping, Fløde, 50 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 170 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Clarins RE-CHARGE, Hydrerende maske, Kvinder, Kombineret hud, Tør hud, Normal hud, Olieret hud, Fugtende, Plumping, Fløde, 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Clarins RE-CHARGE, Hydrerende maske, Kvinder, Kombineret hud, Tør hud, Normal hud, Olieret hud, Fugtende, Plumping, Fløde, 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026149 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026148 kr15 kr (9%)
30. maj 2026163 kr15 kr (10%)
29. maj 2026148 kr19 kr (11%)
28. maj 2026167 kr1 kr (1%)
23. maj 2026168 kr10 kr (6%)
21. maj 2026158 kr9 kr (6%)
20. maj 2026149 kr11 kr (7%)
19. maj 2026160 kr7 kr (4%)
18. maj 2026167 kr18 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret