Gå til hovedindhold

Clarins Lip Comfort Oil Balm 03 Lychee - 3 g

ClarinsLip glossEAN: 3666057237140
Pris fra 168 krtil 225 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Clarins Lip Comfort Oil Balm 03 Lychee - 3 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Lip Comfort Oil Balm 03 Lychee
-25%168 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Lip Comfort Oil Balm  03 Lychee billede

Produktinformation

Clarins ikoniske læbeolie, Lip Comfort Oil, findes nu også som læbebalm: Lip Comfort Oil Balm! Denne balm er den perfekte kombination af farve og pleje, og dens lette, smeltende konsistens omslutter læberne med fugt, næring og beskyttelse. Resultatet er en jævn farve med en ultrablank finish, der efterlader læberne glatte og fyldige. Plejer, nærer og fugter Jævn farve og en glossy finish Får læberne til at se glattere og fyldigere ud. Let og ikke klistrende konsistens Lip Comfort Oil Balm har en 99% hudplejende formel, og 96% af formlen udgøres af ingredienser af naturlig oprindelse, herunder en kraftfuld trio af planteolier: Æbleroseolie hjælper med at nære læberne og give øget komfort, jojobaolie plejer læberne, og hasselnøddeolie giver næring og hjælper med at bevare fugten. Et peptid fugter og giver læberne fylde.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbepomade
Vægt: 27g
Artikel nr.: 12881271003
EAN: 3666057237140
Varenr.: B089078
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Lip Oil Balm 2.9 g - 03 Lychee
-25%168,75 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Lip Oil Balm 2.9 g - 03 Lychee billede

Produktinformation

Clarins Lip Oil Balm - 03 Lychee er den perfekte kombination af farve og læbepleje, som giver fugt, næring og beskyttelse uden at gå på kompromis med komforten. En unik tekstur, der smelter på læberne og tilføjer smuk farve. Lip Oil Balm er sammensat af 9...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Lip Balms & Treatments
EAN: 3666057237140
Varenr.: 109682
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Lip Oil Balm 03 Lychee
169 kr
Til butik
Clarins Lip Oil Balm 03 Lychee billede

Produktinformation

Clarins ikoniske læbeolie, Lip Comfort Oil, findes nu også som læbebalm: Lip Comfort Oil Balm! Denne balm er den perfekte kombination af farve og pleje, og dens lette, smeltende konsistens omslutter læberne med fugt, næring og beskyttelse. Resultatet er en jævn farve med en ultrablank finish, der efterlader læberne glatte og fyldige. - Plejer, nærer og fugter - Jævn farve og en glossy finish - Får læberne til at se glattere og fyldigere ud.- Let og ikke klistrende konsistensLip Comfort Oil Balm har en 99% hudplejende formel, og 96% af formlen udgøres af ingredienser af naturlig oprindelse, herunder en kraftfuld trio af planteolier: Æbleroseolie hjælper med at nære læberne og give øget komfort, jojobaolie plejer læberne, og hasselnøddeolie giver næring og hjælper med at bevare fugten. Et peptid fugter og giver læberne fylde.Anvendelse:Skønhedstips!Påfør Lip Comfort Oil Balm som primer, før du påfører Joli Rouge Satin.Påfør Lip Comfort Oil Balm efterfulgt af Joli Rouge Satin, og afslut med Lip Comfort Oil.Påfør et tyndt lag Lip Comfort Oil Balm i nuancen 01 Pale Pink som en natmaske for smukke og fugtede læber om morgenen. Clarins Lip Oil Balm 03 Lychee...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbeolie
Størrelse: 3.000000000
Artikel nr.: 12881271003
EAN: 3666057237140
Varenr.: 1078-B25-0003
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Lip Comfort Oil Balm 03 Lychee - 3 g
194 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clarins Lip Oil Balm 3 gr
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Lip Comfort Oil Balm 03 Lychee - 3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Lip Comfort Oil Balm 03 Lychee - 3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK168 kr168 krKøb
2NiceHair.dk168,75 kr168,75 krKøb
3Lyko DK169 kr169 krKøb
4NordicFeel DK194 kr194 krKøb
5EauDeParfum.dk225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Lip Comfort Oil Balm 03 Lychee - 3 g

PriceData har fulgt prisen på Clarins Lip Comfort Oil Balm 03 Lychee - 3 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Clarins Lip Comfort Oil Balm 03 Lychee - 3 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Clarins Lip Comfort Oil Balm 03 Lychee - 3 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026168 kr3 kr (2%)
27. maj 2026165 kr3 kr (2%)
26. maj 2026168 kr3 kr (2%)
25. maj 2026165 kr15 kr (8%)
23. maj 2026180 kr15 kr (9%)
21. maj 2026165 kr4 kr (2%)
17. maj 2026169 kr27 kr (14%)
13. maj 2026196 kr16 kr (9%)
9. maj 2026180 kr12 kr (7%)
1. maj 2026168 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret